Ko poslednji pobednik (112)

  1. Изем ти земљу... Клинац од петнаест лета дави о политици и о лику који је свој зенит имао док он још није знао да чита и пише, уместо да јури за лоптом или девојкама.

    :)) +1

  2. Poz za Črč i Messalinu :)) I Borka :)

  3. In soviet Russia Dzanke doesen't chase girls,girls chase him!

  4. čudna sorta ljudi mesalino, umjesto da nešto KREŠU oni vukajlijaše :D

    kako ne razumiješ? đe si ljudino, tj. dobri čovječe, kakav sam i sam... tako reći samoprozvao sam se dobrim čovjekom :D

  5. Aha, to... :) Pa, dobro, ako ti tako kažeš ;)

  6. Борко
    Изем ти земљу... Клинац од петнаест лета дави о политици и о лику који је свој зенит имао док он још није знао да чита и пише, уместо да јури за лоптом или девојкама.

    -1

  7. Изем ти земљу... Клинац од петнаест лета дави о политици и о лику који је свој зенит имао док он још није знао да чита и пише, уместо да јури за лоптом или девојкама.

    +1

  8. Изем ти земљу... Клинац од петнаест лета дави о политици и о лику који је свој зенит имао док он још није знао да чита и пише, уместо да јури за лоптом или девојкама.

    0

  9. Борко
    Изем ти земљу... Клинац од петнаест лета дави о политици и о лику који је свој зенит имао док он још није знао да чита и пише, уместо да јури за лоптом или девојкама.

    -9999999999999

  10. Ritchie B

    +10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
    I RULE

  11. Nemojte biti preoštri, pa mora dečko sad da počne da se bavi ozbiljnim stvarima, posle ćete da kažete da je omladina neozbiljna i da nema ko da vodi zemlju... Džanki je ambiciozan, je l' tako, Džanki? :)

  12. Ма де ме боли курац за ове ''интелектуалце''.

  13. Ako si im rek'o Džanki.

  14. Ххахаха удовица!

  15. Šta ima, neke teške teme dok nisam bila tu?

  16. Udovica, žena, nego! :D
    Nije fer da se samo vi igrate s avatarima, šovinisti :D

  17. Nosamo intelektualce natnat, ništa novo.

    Kako si ti?

  18. Sve sam ja to pokrenuo, a ovi me kopiraju!