Ko poslednji pobednik (112)

  1. Zbunjena sam. Možda zato što sm poslednjih 2 sata obavljala jednu veoma zahtevnu moždanu aktivnost...peglala sam :)

  2. Nemojte biti preoštri, pa mora dečko sad da počne da se bavi ozbiljnim stvarima, posle ćete da kažete da je omladina neozbiljna i da nema ko da vodi zemlju...

    И треба да буде неозбиљна и набијена хормонима усмереним ка супротном полу, а не да се ствара 1984.

  3. Има бре и за то времена, не лупетајте

  4. Са Ђанкеом у Јевропу!Ђанке ће спасити Свету Сорабију!

  5. Evo me Buri,malo da se čekiram ovde u društvu :))

  6. Објашњавам људима пар ствари око политике

  7. Види се да не разумеју, да им отворим очи.

  8. Треба прво да скидаш мрак, а не да отвараш очи.

  9. Јесте да је слично звучи, али се много разликује.

  10. Nemoj Džanki-politika je kurava!

  11. Члан си које странке?

  12. Sine, ima nas ovde kojima je toga svega preko glave već 20 godina. Ne želiš da politika bude sastavni deo tvog života naredne 2 decenije.
    Veruj kevi :)

  13. ЈБС. Јебем матер свима. Волео бих да сви виси на сред Теразија. Џанки, прво стекни право гласа, кресни пар цурица, па тек онда почни о политици, или да се зајебаваш на рачун исто, што се искрено надам и мислим да сад радиш. Можеш и одмах да кренеш - иди јеби нешто, смириће ти хормоне уколико грешим. То важи за све који смарају о политици. Ајд здраво свима, завршавам фервекс и бегам на кунт....

  14. :tapš,tapš:

    Jeste,Nato-svaka ti je zlatna!

  15. На ту тему која се сада води могу да кажем само ....

    http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2010/282/3/8/maximum_trolling_by_synknight-d30eobn.gif

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.