Ko poslednji pobednik (112)

  1. Kad smo kod rakije, za prehladu je dobra i prokuvana... :)

  2. ma mmislio sam ja vikati zemljače i to, al' ko velim i bubrezi su u pitanju, a nisam stručnjak za te boleščine... viko bi da uzme pive al to bi bila zajebancija, a njoj nije do toga vjerovatno

  3. Dobro jutro, dobar dan :) Vidim da je Staklena bolesna... Jbg, to je ovaj prelazni period, dosta ljudi se razbolelo i temperatura ne spada po nekoliko dana...

  4. zdraus fmn... šta ima kod tebe

    izgleda da me staklena poslušala i otišala... pametna cura

  5. Đes forgetko :) Mene ta jebena prehlada uvijek u po ljeta sastavi.

  6. Evo, ustala sam skoro, kod kuće sam ovog vikenda, pa uživam :) Kako ste mi vi, momci preko Drine? :)

  7. štaqš zemljače kad se kupate u plivi i na sokočnici, pa kako uđeš i pokvasiš dio tijela tako se sa njim i oprostiš...

    evo fmn kuliram napokon...

  8. Fino, Buri, zaslužio si, znam da si imao onaj neki ispit...

  9. Ma Pliva i Sokočnica su banja za Janj. U jednom selu, blizu izvora Janja, sve ćelavo :)

  10. E moj Buri, ništa pivo, ništa rakija, samo injekcije, antibiotici i infuzije. Jebem li ga..

  11. 'de si, Salabajzeru? :D

    Pozdrav svima ;)

  12. Staklena, ozdravi nam brzo :)

    Poz, Dopja :)

  13. Fala Fmn, radiću na tome. :)

  14. Đes Dopi, šta ima? :) Vidim da avatarom tjeraš na vizitu profila, čak sam i ja morao :)

  15. jebi ga staklena, ti se bolje razumiješ, pa slušaj sebe...

  16. Slušam lekara, jedino to. :)
    Inače, šta sam propustila ovih dana?

  17. Ma ništa posebno, osim što sam ja neko vrijeme bio na prvom mjestu, pa mi dosadilo i pobrišem pešes odabranih definicija...

  18. ništa posebno, al kad nema tebe i kike ova tema se razvuče na 7 dana :D

  19. Hahaha bravo Šalabe. :)
    Buri, hoćeš da kažeš da smo Kika i ja najveći nolajferi? :D

  20. I ja sam htela da napišem 'Ništa posebno', ali me preduhitriše :))

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.