Prijava

sedmica jebo je trunje

Мени није јасно шта ће некоме да неко тражи неки торент. Лололо. Питаш гугла и завршиш посо.

Мени није јасно шта ће некоме да неко тражи неки торент. Лололо. Питаш гугла и завршиш посо.

vjerovatno zato sto sam smotan. skinuo sam jedan warcraft sa torrenta, 1 GB, sa svim cudima u njemu, ali kada sam ga instalirao nece, nece da pokrene pa da si bog

http://
www.kickasstorrents.com/
warcraft-iii-the-frozen-
throne-dota-1-24e-patch-
no-cd-req-t4118322.html

Уживај, Ремац. :))

А за најновију верзију доте се обрати овде:
http://getdota.com
Када је скинеш, сачувај на десктопу, и само копирај у фолдер даунлоадс. Нема потребе за печовањем итд. Нема на чему. :)

Е, напомена везана за други линк. Скидаш оно што је лево.

Још нешто, фејловао сам при постављању првог линка, само копирај све то и пастуј у адрес бар.

Brate kucaj warcraft 3 1.24... Ako ne znas sajt probaj na google, to je keva :D

E imam ogromno pitanje, sta je feedovanje ?
I cime ja hranim ne prijatelja ako ga fidujem ? :D
Imao sam nekog heroja za agilnost ima i frost arows a on butchera i feedovao sam ga, barem mi tako kazu ostali :)

Dao si mu prostora da se razgradi, i još ako te je roknuo koji put...

Kako da se razgradi ? Da ga pustim da ubija botove ?

Овај помиње Екса са бетл фјуријем и санџе и јашом, ти блад сикер да је до јаја... Па који нубови овде неће саветовати почетника. ЛОЛОЛОЛО
Дајте озбиљности или се неће маћи од "ФАКИНГ НУБ!".

Ti si Doteru kralj, majke mi. Tvoj potcenjivački stav prema tuđim mišljenjima me sve više fascinira.

Kako da se razgradi ? Da ga
pustim da ubija botove ?

Претпостављам да си био Драу Рејнџер а овај Паџ. Фидати значи остављати му простора да убија крипове а и тебе понекад. Ти си рејнџ, ти би требао да имаш главну реч а не он.

Bloodseeker je sranje samo što ima 100% konstantni silance, shut down supporta i tvoj team izlazi kao pobednik iz svakog group fighta ... mislim šta ima tu da ne valja. Ali jbg pro efekat je kada misliš da sve znaš a da svako drugo mišljenje pripada noobovima :P

Лестат, нема шта да потцењујем, само износим чињенице. Ти што се осећаш увређеним погледај мало форуме, ако мени нубу не верујеш. Свако нормалан ће на њему да рашује венгард или худ и да иде на дегер, не јер то сви праве, већ тај билд највише пије воду. А издркавања да од тенка или супортера правик керија су за паблик игре.

Крејзи, Бладсикер касније куби на снази, и зато није чест избор у озбиљним играма. Нарочито кад је сајненс у питању је дискутабилно: "Да ли на себе или на њих?", друго у тимфајтовима касније ти је битно да их раздвојиш и слично, а његов улти баш ради супротно, а ако га чуваш за крај можеш да се сјебеш. Херој није баш за озбиљну игру, али за зајебанцију нема бољег.

Иначе, да нагласим:
Свако ко је играо дуже од месец дана сматра за себе да је једини валидни извор информација за ову игру и тако се поставља.
То што играм хон скоро 2 године не значи да не могу да серем о доти, нарочито што се више бавим менаџерским делом посла (ТРЕНИРАМ ТИМОВЕ) и само ћу рећи да је МОЈ тим био 15. у свету и 5. у Европи док су ти играчи били вољни да играју. Ако то није довољно да ми да за право да некоме скренем пажњу да му је билд за зезање или слично идем са теме и на пвт-у ћу да саветујем човека. Доста му је забуне што игра игру за коју требају месеци да би сконтао све ОСНОВНЕ ствари.

M,m,m,m monster kill.

Doteru, svaka ti čast na uspehu, ali vidiš, ti si imao ambicije za tako nešto, a ja sam dotu igrao na svakih par dana po jednu, dve partije i ljuštio nolajfere koji vise po gareni 24h i to sam radio pod KONSTANTNIM LAGOM(zamisli da ti kasne komande sekundu, sekundu i po, a svejedno pobeđuješ). I ako sam po njihovim standardima bio mali lvl već u startu su počeli da me smaraju da ulazim u neke klanove i da se zamajavam zakazivanjem partija, ali meni je fora samo da odigram egzibiciono. Isti slučaj kad mi se recimo digne da odigram counter ili pes koje čak ni ne volim, derem likove koji se ne skidaju s toga, a ja uopšte ne igram već godinama. Nikad i nisam imao živce da provodim 5, 6 sati dnevno(pa ni manje) igrajući igrice ali to me nije sprečavalo da trsim one koji to rade.

Druga stvar, ti i mnogi drugi gledate tu dotu kao neki matematički proračun, a ne kontate da na kraju krajeva sve se svodi na veštinu kontrole heroja, inteligencije, trenutne adaptacije, pribranosti(kao u fajtu). Tako da čak i ako ne napravim idealan inventar, ne mora da znači da ću zbog toga da izgubim. Možda bolje kripujem, možda sam generalno veštiji, možda sam trenutno bolje raspoložen za igru od tebe, to je pre svega psihološka igra, majstor si ako ubediš protivnika koji ima duplo jačeg heroja da ti ne može ništa. E to sam redovno radio dok sam igrao. Dođe mi lik koji se nafidao na moje saigrače i ja ga roknem slabijim herojem, može mi se, ja jebem.
Pazi sad ovog:
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/18533_1333580461871_1301820452_959544_8162024_n.jpg
Taj lik(Pepsi_88) redovno pravi bahanalije po gareni i ovakve poruke na chat-u su standardno dešavanje, a on da pročita onaj tvoj doktorat o doti bi se smejao. A ja recimo s njim pretpostavljam da mogu ravnopravno da igram, kažem pretpostavljam jer već dosta dugo ne igram tako da ne znam kako bih se snašao sad da probam. Nego da se vratim na njega, gde god da igra, s kim god da igra, to izgleda kao da se zeza s botovima a ne da igra ozbiljno. A on se ne drži nekakvih pravila i gluposti, može da te ljušti s kojim god inventarom mu se digne i od skoro svakog heroja pravi "kerija" kako to već zoveš. Njemu da kažeš da je Axe sranje... Znam šta sam ja radio, video sam druge dobre igrače šta su radili, samim tim dajem sebi za pravo da imam dobro mišljenje o svom poznavanju dote. A ti ne možeš da pričaš sa sigurnošću o nekom s kim nisi igrao ni jednu partiju.

Свако нормалан ће на њему да рашује венгард или худ и да иде на дегер, не јер то сви праве, већ тај билд највише пије воду.

Slazem se sa ovim.

Крејзи, Бладсикер касније куби на снази, и зато није чест избор у озбиљним играма.

I sa ovim se slazem.Naravno pricam sve ako je 5v5 gde igraci znaju da igraju,a ne gde ubijes sa njim 10 ljudi do 15-og minuta na public game-u,i gde se posle do kraja izivljavas jer ljudi ne znaju jednom da gankuju.

sve se svodi na veštinu kontrole heroja, inteligencije, trenutne adaptacije, pribranosti(kao u fajtu)

I sa ovim se slazem,ali opet u igri 5v5 gde 8 od 10 zna dobro da igra,moras da imas odgovarajuci build,koji ce pomoci i timu i tebi.Axe u 5v5 igri bez dagger je go kurac,i bukvalno nicemo ne sluzi.Osim ako tipa nema Tiny-ja da ga baci,ili support da napravi forece staff pa da ga grune unutra,ali to opet on sam ne zavisi od toga,i u dosta situacija dodje do zajeba.Tako da je dagger mast hev za njega...

EDIT:Dotter im lepo objasnjava nema sta,ali ja kapiram da neko ko je pocetnik nema pojma o cemu prica,da mu je to previse informacija,i da ce u najgorem slucaju izgraditi neko misljenje da moraju isti bild konstantno za jednog heroja,i kada ce,eno bas gore je Dotter pisao imati partiju u kojoj moraju da prave dmg,a oni ce praviti prvo linken,ili obrnuto,zavisi kako nauci.Tako da mislim da bi najbolje bilo,ako Dottera ne mrzi,da im bukvalno ispise za prvih 5-10 minuta gejma kako da se ponasaju,sta da uzimaju,da ne kupuju prvo bootse(osim za neke heroje,tipa yurnero ako cete da harasujete konstantno).Pricam ovo zato sto znam kad je meni lik pricao da ne kupujem prvo boots,ja sam ga napusavao i smejao mu se sto kupuje grancice,mana point,tangoo,itd...A sad bez 3 grancice u boj ne idem.. Salim se,ali poenta je da je bitnije da nauce ono najosnovnije,a ne da li Axe-u da prave heart,blade mail ili nesto drugo,polovina njih.ako su pocetnici nece ni stici da skupe za vanguard i dagger,a kamoli za nesto vise. :)