Warcraft 3 DotA

  1. Hmm, ja sa Jakirom idem uvek skoro pa isti inv xD, Arcane boots (otkad je ubacen), ring of basilius negde izmedju, i odma cepam Eye of skadi, mnogo statsova, mnogo hp-a, + jakiro sam po sebi ima velik str, i mozda ponekad u medjuvrmenu ako mi treba perseverance.

    Inace ama bas nikad ne vidim na allpick da je neko uzeo visage (necrolic), sta mislite o tome heroju ^^?

  2. Inace ama bas nikad ne vidim na allpick da je neko uzeo visage (necrolic), sta mislite o tome heroju ^^?

    Odlican heroj,samo sto dosta ljudi ne moze da upravlja njime,zbog ultya,gde kontrolises 3 zasebne jedinice...I onda ili se usredsrede samo na njega,ili samo na pticice,i penis.Kada znas da ga kontrolises,drugu i trecu cepas na pocetku,cekas da ih izrokaju malo bacis drugu i adios.

  3. Не знам са визажом, али знам са паџом. :Д

  4. Za svakog inta, BoT, Euls, Hex i gg.

  5. Е, не могу да саветујем за инт хероје на жалост... Нисам игро доту дуго, а у хону је други приступ због ајтема који немај у доти (ваљда). Нпр. у хону имаш плејтед гивз и страјдерс (нове врсте џизама), прве ти дају армор и солидну брзину (између фејзбутса и оних нормалних заборавих име) и дају ти на активацији +2 армор свима, а криповима -10 демиџ ридакшн (као мини крип вангард) и по дифолту ти дају армор + 5 или 6. Страјдерс ти дају немогућу брзину +150 ако ниси нападо у скорије времне или ако ниси био нападнут, бацио ђију или користио ајтем, за генкере и роумере кор ајтем, а и за хилере није лош. Аркејн бутс не знам какве су па баш не могу што се тога тиче да дам савет за супорт у доти...
    А ту је и спелшардс ајтем, нешто као буриза у доти - псеудо крит за магије, тј. за сваку магију коју шинеш на противника игнорише 3/4/6 меџик армора мети... Баш не знам шта да кажем, а Џакиро ми је био један од омиљених интова тамо.

  6. HON je govno. xD
    Probao, odustao, vratio se Doti xD

  7. Зато што си пробао, а не играо. Није тема ДотА вс ХоН.

  8. Ne znam ljudi ali ja uzmem prvo poor mans shield, pa kasnije basilius i ako imam kinte pretvorim ga u onaj neki vladimir i to mi je solidno, samo ne znam kasnije sta da radim sa njim... Imao sam 3k golda i nisam znao sta da uzmem, tacnije sta je pozeljno za njega,
    moze neko da mi kaze ?

  9. Da u pravu si Dotteru, isto tako nije tema o HONu nego Doti xD
    Ja se i dalje drzim svoje tvrdnje xD

  10. Napisao sam ti ja na prethodnoj strani. Ono su ti otpriliki core itemi.
    Na početku partije uzmi grane i Ring of Regen, pa kreni na Headdress of Rejuvenation i Nathrezim Buckler...

  11. Sta da vam kazem...
    Bez vas nista :)

    http://i51.tinypic.com/2589q4x.jpg

    Hvala vam :D
    Polako ulazim u fazon.
    Ovaj igor to sam ja :D

  12. Sta ce ti poor mans shield, kad je to range heroj lmao, inace zaboravi mekansm i slicne gluposti ako igras u srpskim sobama jer tu nije fora igrati timski vec sam dobiti game sa nekim carry herojem, stoga se ni ne zamaraj sa int herojima ako ne mogu sami da ubijaju, inace promeni nick na vreme niko normalan nece u game da pusti igraca sa nickom igor996...

  13. Brate, nemoj tako da mu pricas da batali intele, i da ne igra timski.
    Cilj je valjda da nauci da igra sa svim herojima, a ne samo da dobija partije sa 3 heroja. Mozda ce nekad hteti da ima svoj team, a nece znati nista osim kerija da vodi...

  14. a nece znati nista osim kerija da vodi...

    Исправка, неће знати како треба.

  15. niko normalan nece u game da pusti igraca sa nickom igor996...

    Обавезно. Има да те кикују одма због годишта.

  16. Ma menjam kik kako kad, nekad me i mrzi. To nije problem, problem je sto jos ne znam da igram, probao sam sa supportom da igram i nemam pojma a sve radim sto bi logicno trebalo...

  17. ЈА ДОТЕРУЈЕМ!

  18. Postoji li AI za HoN?

  19. moze li mi neko poslati torent za war skinuh 2 neka jebena samo mi oduzese vrijeme.... bio bih zahvalan na normalnom linku.... i koja je zadnja verzija?

  20. Ледени послао сам ти линк за воркрафт на пвт....Надам се да знаш да користиш торент :Р

    Што се доте тиче, замало да паднем другу годину, па сам је баталио све до пре 2 месеца кад сам почео опет. Мрзим Дестројера највише са оном његовом гамзивом магијом да те искључи из игре да би побего ко курва и све хероје са ВВ осим клинкза. Омиљен ми је Урса, ако паднеш у његов загрљај нема излаза :) ...Мада волим са свим херојима да играм, мењам их у зависности шта противник изабере....Избегавам тимске зато што преко нета они најгоре пролазе јер 99% њих бирају кери ајтем хероје и покушавају сами да реше......Што се тиче неке игре...Ја сам за..... :)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.