Prijava

i to Johnny...malo je trula priča "eto oni ispizdeli pa šljus"...mora da su imali neku pozadinu...

Ja mislim da je njegovo ubistvo imalo političku pozadinu.

malo je trula priča "eto oni ispizdeli pa šljus"...mora da su imali neku pozadinu...

Mislim da su neki ljudi iz opozicije zajedno sa nekim ljudima iz sadašnje vlasti to obavili. Da je samo jedna strana to uradila, već bi se znalo. Zato nikada nećemo saznati jer će nam ovi ljudi koji su danas u politici sisati krv još najmanje 20 godina.

Nđić-đi nije bio nikakav političar, da je bio pametniji još bi bio živ,
da je bio još mnooogo pametniji bio bi 10% od onoga što B92 govori o njemu.

Od njegove smrti najviše štete imao je Koštunica, najviše koristi - demokratska stranka
1. dobila je svog mučenika
2 rejting im je sa 15 porastao na 30%
3.sklonjene su ništarije poput Bebe Popovića, Čede Jovanovića, Zorana Živkovića, Zorana Đinđića-ličnosti koje su se svima penjale na kurac, a došao prelepi zavodnik Tadić o kome čak ni najgore radikalčine nemaju da kažu ništa loše

normalno da oće kad nećete mene da slušate....lepo kažem da ih sve zapalimo, celu skupštinu, punu..svi su oni na vlasti, i vlast i zakozvana opzicija...samo se ovi drugi prave da nisu...

eve pederski smajli na kraju...:)

Jes stvarno, Boris Tadić je čudo. Kad on negde ode u diplomatsku posetu, cela zemlja se trese.

Moguće,sumnjivi su mi Koštunica i Čeda...Danas svi pričaju o ulasku u EU,a gomila nerazjašnjenih ubistava na čelu sa ubistvom bivšeg premijera,kakav god da je bio.

e ja moram da vam ispiričam jednu anegdotu.

u trenutku kada su pucali na đinđolinu, ja sam radila u novinskoj agenciji beta, (msm, nisam samo u tom trenutku radila, već i mnogo pre i posle toga... :P). kada smo čuli da je pucano na njega i da ga odvoze u urgentni, naravno - opšti haos! zovemo urgentni, zovemo živkovića, koštunicu, koraća, meni telefon zvoni ko lud, imam sekretarice tri ministarstava na liniji, direktori jure po redakciji, ludnica!!! vidim blinka mi nova linija, ja se brzo javljam, kad moja mama. kaže "naci, šta radiš?" ja reko "mama, pobogu, kako šta radim, jesi ti čula šta se desilo?!!?", kaže ona mrtva ladna "aha, strašno... nego, šta hoćeš da nam skuvam za ručak? oćeš kupus ili pasulj?". ja zavapim "aman mama, kakav ručak te spopao, otkud znam, pucali bre na đinđića, odveli ga u urgentni, ne znam da li je živ, kakav pasulj bre ženo!?". a mama će malo uvređeno "pa dobru, pucali - pucali, ja sad tu ništa ne mogu, ali mi i dalje moramo da ručamo.... svašta.."

eto. ubijen je, ali mi i dalje moramo da smislimo šta ćemo za ručak...

@Mačker

Od njegove smrti najviše štete imao je Koštunica, najviše koristi - demokratska stranka
1. dobila je svog mučenika
2 rejting im je sa 15 porastao na 30%
3.sklonjene su ništarije poput Bebe Popovića, Čede Jovanovića, Zorana Živkovića, Zorana Đinđića-ličnosti koje su se svima penjale na kurac
Potpisujem ovo,zato su mi i sumnjive njegove kolege iz DS-a

lepo kaže lemajina mama..pametna žena....

Beba Popović i Čeda su živeli najbolje dok je Đinđić bio živ. Njima je bilo do jaja. Njih zbog toga isključujem kao ubice.
Da je Koštunica to uradio stavili bi ga već u ćorku jer je veoma slab politički i to bi im bio najmanji problem.
Tadić, Toma, Dačić.
To jest ne Tadić lično. On sam ni ulicu ne bi mogao da pređe a da ga ne udari auto. On je srpski Džordž Buš, nego onaj ko je stavio njega za predsednika.

I još da dodam :
ono što je njegova vlada radila sa medijima (pre svega PINK i B92) bilo bi žestoka sramota čak i za Miloševićev RTS.
Ono što danas radi "nezavisno-nezavisni" b92, malo je perfidnije, ali ne mnogo...

Za posledicu imamo to što danas klinci veruju ( po istraživanjima medija) da je Đinđić, (ličnost koja je postala bitna tek posle atentata), važnija politička ličnost u istoriji Srbije od Karađorđa, cara Dušana ili čak i samog Tita

Ја сам га волео док је био жив. Шта има сад да га волим? Па није ми ујак!

Ne mogu da verujem da ste poverovali da jedan Kostunica nije imao nikakve koristi od ubistva Djindjica, pa on je posle toga bio premijer nekoliko puta sto svakako ne bi bio u mogucnosti da bude da je ostao Djindjic koji ga i ovako nije podnosio, a o tome sta je Djindjic uradio nema smisla raspravljati, dovoljno je uporediti ekonomske pokazatelje iz 2000 i 20003...

Ne mogu da verujem da ste poverovali da jedan Kostunica nije imao nikakve koristi od ubistva Djindjica, pa on je posle toga bio premijer nekoliko puta sto svakako ne bi bio u mogucnosti da bude da je ostao Djindjic koji ga i ovako nije podnosio, a o tome sta je Djindjic uradio nema smisla raspravljati, dovoljno je uporediti ekonomske pokazatelje iz 2000 i 20003...

ja ne mogu da verujem da ti ovo pišeš što pišeš...
Koliko je tebi godina uopšte?
Da Koštunica Kilavi nije postojao znaš kad bi Đinđić uopšte bio premijer bilo čega...
A što se tiče standarda tih godina, pa tek se krenulo u hiperaktivnu rasprodaju svega.
slažem se s lemajom i lemajinom mamom.
Evo jedne anegdote iz Subotice u to vreme, došao pokojnik kod Đorđevića, tadašnjeg vlasnika Sinalka i naredio mu da Sinalko mora biti sponzor košarkaškoj reprezentaciji, ovaj se nećkao jer je bio dužan brdo para na ime carina za uvoz šećera.
Naravno obećano mu je da će to biti oprošteno.
Nije bilo.
Nije ni anegdota, samo je eto tako- bilo.

Јадни сте понеки.

Malopre sam gledala neki film pa kaže neko nešto tamo
Vredniji je živ nego mrtav.
e u ovom slučaju, mislim da je na žalost, obrnuto
Pokojni Zoki je vredniji mrtav nego živ.
toliko.
I ovo sve s gornjeg mačkerovog posta.

Šta je sa hejtom ? A? Strašno. Đinđić nije bio cvećka, ali sa Đinđićem bi i narod dobio neku mrvu uz ono što oh harači, dok danas, šta? Svi imaju osim naroda i to rade tako nonšalantno. Trebao je Đinđić da ostane, jbg. Nije bio čist, petljao se u JSO petljao se u sve i svašta, ali bi odradio pozitivne stvari za ovu državu.

Ko profitira i parazitira na lešu pokojnog Đinđića? Ajde, mangupi, zapitajte se i donesite zaključke. Šta? Nije moguće? Ma jeli? Moguće je, vrlo i izvjesno.