Prijava

Đinđićeva čuvena energičnost je bila ponašanje kučeta na spidu kad je došao na vlast.
Išao okolo obećavao svakom sve i svašta, a onda se nije držao obećanja nego srljao, srljao, srljao...
Učesnici u forumu bi mogli pre nego zaslepe oko BILO KOGA da malo budu objektivni kad već učestvuju u polemici, nismo ovde na promociji ničije političke stranke.
Baš me briga da li je Čeda narkoman ili ga Boris prima oli daje, ljudi su krali, kradu i lažu i to o državnom trošku. Koštunica je kilav jer da nije kilav on bi ušao u vladu s radikalima a ne prepustio vlast DS-u sa sve SPS-om. Interesantno je da SPS ovde niko ne spominje, samo Miloševića, kao da su oni neka sasvim druga stranka i potpuno novi ljudi.
Smešno.

Evo ti primer da za ubistvo Ive Pukanića u Zagrebu država Srbija je pokrenula pitanje političke pozadine tog ubistva,a za ubistvo srpskok premijera nisu pokrenuli istragu o političkoj pozadini ubistva u centru Beograda u sred bela dana.Zašto?

Interesantno je da SPS ovde niko ne spominje, samo Miloševića, kao da su oni neka sasvim druga stranka i potpuno novi ljudi.
Smešno.

Kakav pun pogodak od rečenice.
Kada je DS potpisao pomirenje sa SPS-om, taj dan je ta stranka umrla za mene. Ne postoji. Dačić je najveće zlo Srbije. A Tadić je odlaskom na njegov kongres stao rame uz rame sa Dačićem kao najveće zlo.
Svi koji su danas za DS komotno mogu da se smatraju SPS-ovcima jer to i jesu. Slobodno mogu Slobinu sliku da okače u dnevnu sobu, jer su nas vratili u 90-e i uništili još jedno 10 generacija koje su već odavno trebale da žive bez Granda, Pinka, Air-Max patika i ostalih sranja kojima smo mi trovani u njihovim godinama.
Vratili ste ih i sada ste isti kao oni penzosi što su bili za Slobu u to vreme.

Pa ko je ubio Pukanića? I kako nisu pokrenuli, digla se država na noge tih dana, pilićari i sitni šverceri su bežali okolo i to po narodnoj Dok zeka objasni da nije jeb'o mečku, ode glava...
Smešno je i žalosno, pravo da ti kažem sad nešto Koštunicu juriti.
Samo skretanje pažnje javnog mnjenja sa bede i siromaštva.
I sve mi liči na paranoju Miloševićevskog tipa prema Vuku Draškoviću i Ivanu Stamboliću birvaktile. Ljudi su bili potpuni politički mrtvaci ali on je ufurao da mu od njih preti aman neka opasnost.

I sve mi liči na paranoju Miloševićevskog tipa

Sve je potpuno isto jer oni vladaju na potpuno isti način kao i on. Posebno od dolaska Dačića. Oni su svi SPS. Ponovo su na vlasti.
I na vlast su došli ubistvom.

birvaktile

ja samo da kažem da si me ODUŠEVILA ovim izrazom :)

a da, stavovi o ovoj temi su mi skoro identični sa aurorom pa stpoga ne postujem... i ne samo na ovoj temi, već i na drugim političkim temama, kao i na onoj o sergeju i sličnim...

Najgora rečenica koja je ubila Srbiju za novih 20 godina posle 5. oktobra je - Neće biti revanšizma-
To nas je ubilo. Umesto da smo im lepo, onako ljudski jebali mamu, ne bi danas bilo Dačića i tako nekih kriminalnih kurtona, a ovaj Tadić bi sedeo kući i živeo od tatine penzije jer za drugo i nije.
Zato ovaj put se slobodno može reći - Biće revanšizma-
Sa' ćemo im stvarno jebati mamu.

Drago mi je što su se u temu uključili i oni koji brane Čedu jer je osnovna karakteristika svake diskusije argumenti obe strane...Milošević je ostao dosledan svojim principima kakvi god da su bili dok se Dačić prodao i uvukao svoje debelo dupe u fotelju čim je video priliku da dođe na vlast...Trenutnoj vlasti još samo radikali ili naprednjaci fale pa da možemo da kažemo da su pokupili od svake dosadašnje vlasti najgore.

U Pukanićevo ubistvo je umešan Milo Đukanović,zato ovi naši i pokreću političku pozadinu tog ubistva,radi osvete Milu.Dok je znojavi medved sa kivi frizurom Aleksandar Tijanić u listovima Reporter i Identitet mazao blatom Đinđića stvarajući sliku o njemu kao mafijašu,šverceru cigareta,nemačkom špijunu,ujedno bio savetnik za medije Koštunici.
Što se Miloševića tiče njega smatram srpskim Adolfom Hitlerom,jer je vodio ratove u kojima smo kao "pobedili",a strategija je bila pakuj jorgane na traktore i BEGAJ.

Dačić prodao i uvukao svoje debelo dupe u fotelju čim je video priliku da dođe na vlast

On se nije uvukao. On vlada, a njemu se uvlače. On vlada na isti način kao i Sloba.
Dodeljuju mu nagrade -Najevropljanin- i to.
Prebrzo ste zaboravili koje je to debelo govno.
Što se tiče Čede on nije na vlasti dugo. Ovo je 2011. godina. On me ne zanima više. A opet kažem, kao u jednom postu gore, da on sigurno nije ubio Đinđića jer je njemu tad bilo do jaja. A i posle toga Tadić ga je sklonio za sekund.

Meni je smešno napadati Čedu sada. Šta on ima sa bilo čim od 2003. Nema nikakvu vlast. Nema nikakvu moć. Ništa. Ovima dobro dođe da skrenu koji trač na njega i to je to. A ako je narkoman i za to me boli uvo. Njegova stvar. On nema veze sa stanjem u kom se Srbija trenutno nalazi. SPS-ovci Dačić i Tadić imaju.

Ovi sadašni, nasljednici, bili bi sretni da neko smakne "novog vođu", ne bi li preživjeli, kao eto-opet nas biju, žrtve smo, još koju godinu. Da dočekaju privatizaciju Telekoma i da se opreme za miran život u ilegali.
Mali Čeda nije imao ništa s time? Baš te služi sjećanje. Ko je bio glavni pregovarač u slučaju: Država protiv Miloševića? Ko je bio čovjek za vezu sa Zemuncima?
Aj ti lijepo JohnyBK, oladi malo. Kome držiš slovo? Pa nismo maloumni niti je moguće da smo svi sa amnezijom.
Bolje svašta jesti nego pričati (pisati).

Od 2003. sam se naslušao svega i svačega, ali činjenice govore da su u čitavu priču bili umešani ljudi iz Koštuničinog okruženja. E sad iz kojih razloga to teško da ćemo ikada saznati. E sad da se vratim na temu. Da li je bio čovek koji je mogao zaista nešto da uradi? Iskreno ne verujem. Ne zato što nije bio sposoban već zato što ovaj narod i dalje živi u prošlosti. Da ne spominjem da smo krajnje neradan, zaostao i destruktivan narod. I to u skorije vreme teško da će neko moći da promeni. A da. Još nešto, svi zaboravljamo jednu stvar. Đinđić, kakav god bio, ovakav ili onakav, bio je čovek, ljudsko biće sa pravom na život.

Mali Čeda nije imao ništa s time? Baš te služi sjećanje. Ko je bio glavni pregovarač u slučaju: Država protiv Miloševića? Ko je bio čovjek za vezu sa Zemuncima?

Od tada je prošlo mnogo godina. Naravo da je tada igrao veliku ulogu ali odavno su ga sklonili.
Ne držim slovo. A ljudi se ponašaju kao da imaju amneziju. Zato ti je danas Dačić na vlasti.

Izvinjavam se, ne ponašaju se kao da imaju amneziju, nego je imaju.
Najevropljanin za 2009.

Nije meni guzonja Dačić na vlasti, nego je vama-nasljednicima djela pok. Đinđića. Moj izbor nikada, nikada, nikadaaaaa nije bio DS, jer to su preobučeni i ušminkani karijeristi i beogradska manguparija, djeca komunista, štetočine.

Nije meni guzonja Dačić na vlasti, nego je vama-nasljednicima djela pok. Đinđića

Nisam to. Ne znam da li bi on bio dobar ili loš za Srbiju. Nisam imao neke ubistvaene simpatije za njega ni kad je bio živ, ni kad su ga ubili.
Moj izbor je bio DS u jednom trenutku. Jer nisam shvatao da su oni - preobučeni i ušminkani karijeristi i beogradska manguparija, djeca komunista, štetočine.-
Naravno sada vidim da sam pogrešio. Jer oni jesu štetočine.
Grešiš u jednoj stvari. On jeste na vlasti. Oseća se njegov smrad svuda.

on (Dačić) jeste, ali nije M-E-N-I!!!

Umesto da smo im lepo, onako ljudski jebali mamu, ne bi danas bilo Dačića i tako nekih kriminalnih kurtona, a ovaj Tadić bi sedeo kući i živeo od tatine penzije jer za drugo i nije.

e to...ali nisu...a nisu da bi sebi ostavili teren da se isto ponašaju, kradu, otimaju, bogate se na naš račun...da su njih povešali sledilo bi da bi sebi spremili vešanje..jer realno ništa drugo i ne zaslužuju...

a ako pogledam širu sliku smeta mi ako je Čeda narkoman, jer taj čovek dobija poverenje nekih ljudi, manipuliše njima...LDP je imao naskuplju izbornu kampanju na poslednjim izborima..odakle bre?...čija je to lova i čije ti onda iterese zastupaš?..nećeš moje sigurno, jer moraš tome ko ti je dao pare da se odužiš...u ovoj zemlji čak i minorne partije, partije koje ne mogu da napune kombi pristalicama utiču na život..regulišu poteze, odlučuju..

i ko je taj Beba Popović?...šta je čovek radio, čime se bavio, odakle ti lova frajeru?..možda mu je Sultan od Brunea neki rod pa mu dao lovu?..

NOTHING IS TRUE
EVERYTHING IS PERMITTED