Prijava

Beba (čuj, beba) Popović je relej, veza imeđu onih koji upravljaju Srbijom i ovdašnjih političara. Parazit, đubre iz devetog kruga Danteovog pakla, smrad. Pu!

Evo Ripliju da odgovorim,Beba Popović se i pre ulaska u Vladu Srbije bavio marketingom u inostranstvu(u kojoj je bio šef biroa za informisanje što recimo spada u tu neku struku),a i danas se bavi istim poslom i radi za neku jaku kompaniju(ne mogu trenutno da joj se setim imena).

Ne radi brate za marketinšku agenciju,on je vlasnik marketinške agencije u Beču i Londonu.Saće pitaju:A odakle mu pare da kupi agencije :)

od kad Bojane brate..od juče, od prekjuče...od pre 5 godina?..to mene zanima, ne odakle, nego od kad?..jel tu agenciju napravio kad je došao na vlast, kad je ušao u politiku?

slogan Pošteno, 93, tu su počeci svađe njega i Tijanića...

rodio se u Jagodini, 50 i neke...i zuummm...ali posle udruživanja sa Đinđavim...

1,1 milijardi dolara dala US za demokratske promene u Srbiji..za nezavisne medije, političke partije, otpor...zvaničan podatak koji su svi priznali...

Зав оваква куга да се шиви по земљи?
http://www.zbrka.com/userfiles/image/1773-boki-13.jpg
Полако...само да се Војвода вати.

Ovde je imao svoju marketinšku agenciju,sećaš se reklame bucu-buci sokova,taj fazon nešto.Jebem li ga kad je to bilo.
A svi ulaze u politiku radi ličnih interesa, ko ulazi u politiku radi opšteg interesa,taj nije normalan.Lični interes i ambicije mora da postoje.
Danas se ulazi u stranku da bi se zaposlio,da bi napredovao na poslu,menjaju se stranke ko čarape brate.

sećam se brate Bojane... i sad ti oćeš da kažeš da je namako lovu od reklama?..ma daj bre, nismo deca...e vidiš to "svi ulaze u politiku iz ličnih interesa", to je stvar koja mene lično najviše nervira...gde su ideali, gde su ciljevi?..nema, lično bogaćenje je ispred svega..

a ja sam dileja što šetam iz ideala, što sam 9-tog popio vodene topove i pendrek, što sam pred peti oktobar prespavao u zatvoru..bio miting DOS-a..tačka jedan, član jedan, narušavanje javnog reda i mira....slikali me ko krimosa najgoreg...ja sam lud, nisam normalan, jel tako brate Bojane?

i takav kome su lični interesi ispred svega, vodi državu, takav je neko mudo..pa taj će da me rokne bez problema, ko što i ubijaju milione svaki dan...i ti nalaziš opravdanja..pa odlično...

E zato sam se ja u zadnje vreme povuko iz politike baš iz tih razloga,meni ne treba ni posao,ni stan,ni unapredjenje na poslu,povuko sam se posle 16 godina aktivnog bavljenja politikom,jer je mnogo blata u svemu tome, pojedinci bi prodali rodjenog brata zarad funkcija.

Ispravka, sestru, nemam brata.
A moje mišljenje o Đikiju se odavno zna...

NOTHING IS TRUE
EVERYTHING IS PERMITTED
REQUIESCAT IN PACE ZORAN DJINDJIC (1952-2003)

Bojane,ako ti je trebalo 16 godina da to shvatiš,alal vera :D Uvek u politici ima ljudi koji su pošteni ali od bagre ne mogu doći do izražaja.Često ljudi koji su došli u neku stranku sa idealima,vremenom krenu da tonu u korumpiranost,jer je vlast i moć najveći afrodizijak,svi ideali se napuste zarad njih.

gde su ideali, gde su ciljevi?

Идеал је апстрактни појам, непостојећи у овој димензији, нестваран попут бога или разголићене Јадранке Косор.

Ђинђић је, к'о што једном рекох, био најмањи мућак међу мућковима. Имао је најбољу жваку и добре идеје. Скембали су га док је био свеж, иначе би се и он сасвим укварио као и остали. Тако да је, оно, ситуација ''шбб кбб''.

Nije stvar samo u tome da neko nesto uradi ili ne uradi po svaku cenu, Djindjic je imao ispravne stavove, sa jedne strane je poslao Milosevica u hag, a sa druge nije ni pomisljao da posalje Karadzica ili Mladica.
Hitler je zaposlio svakog Nemca tokom 30ih godina i od Nemacke nacinio privrednu silu br.1 u Evropi, ali sve zarad svojih ciljeva koji sigurno nisu bili deo maste velikog broja Nemaca...
Djindjic je imao ideje, stavove, energicnost i cak pod pretpostavkom da nista ne bi uradio(koja se meni cini poprilicno besmislenom) opet je daleko ispred ovih sto se danas nazivaju njegovim naslednicima.

Djindjic je imao ideje, stavove, energicnost i cak pod predpostavkom da nista ne bi uradio(koja se meni cini poprilicno besmislenom) opet je daleko ispred ovih sto se danas nazivaju njegovim naslednicima

Opet vi sa tim šta bi Njegovo Veličanstvo uradilo da je živo:
http://vukajlija.com/forum/teme/12302#post_589239

Djindjic je imao ideje, stavove, energicnost i cak pod predpostavkom da nista ne bi uradio(koja se meni cini poprilicno besmislenom) opet je daleko ispred ovih sto se danas nazivaju njegovim naslednicima.

Džaba mu sve to kad je Zvezdan imao snajper lol

Misljenje o Djindjicu kao i ostalim demokratama - prevaranti i lopovi...

http://www.youtube.com/watch?v=D2r6Dor5cGs&feature=related

Колко имаш година?

Mada ne vidim zasto su godine bitne i detetu od 10 godina i coveku od 40 je vrlo lako da vidi da je u Srbiji tesko sranje i da dobro zive samo lopovi i politicari, s tim sto su ovi drugi gori, lopovi kradu od bogatih od sirotinje nemaju sta,tj. nije isplativo, a ovi drugi otimaju od koga stignu...