Kako izgleda u realnosti (slika)

  1. Ja tebe Euglena zamišljam kao osobu sa dugom kosom, do pola leđa, preizraženim trbušnim mišićima, sangvinik. Nosiš isključivo farmerice i pantalone. Patike, naravno. Sliku nemam, nisam toliko maštovit. :)

  2. U pravu si, Elenna, baš je nepristojno od nas :)
    Izvini, Wicked, nadam se da smo te malo zabavile :)

    EDIT: Wicked, bravo! Dosta dobro zamišljaš :)

  3. ijao što sam slatkaa :))) samo sam ja imala plavu kosu, ali nema veze :)

  4. Ahahahahaah, Celt :D. E, nešto ti se nabildovao taj čiča gliša :)

  5. meni ne idu ove slike, neću da se igram iznervirao sam se

  6. Christine, ja bih u Insolent samo gledao, gledao i gledao, nisi mnogo promašila :) Gubim koncentraciju kada pričam sa ženama. :)

  7. Pa trebalo je samo još da klikneš na tu sliku, da ona izađe sama, bez ičega drugog na stranici, i da kopiraš adresu te strane

  8. Sa zakašnjenjem se od srca zahvaljujem na komplimentu, Zelena. :)

  9. U bre ljudi dosta zamisljanja postavite svoju pravu sliku pa da se stvarno smejemo :)))

  10. jao! dje s, bolan, prit*so? pa to su senzori. nemoj tim gubavim prstima;))))))))lijo!

  11. lako tebi da postavljaš sliku psihijatre kad si lep, šta mi gabori da pokažemo

  12. http://druzi.se/data/avatars//11415_mini.JPG

    sad cu da vam priznam, ovo sam ja...na palubi broda, masem, u zutom kupacem;)

  13. Ona na pramcu?

  14. Ja sam gabor nad gaborima, ne smem, pada sajt sigurno. I imam dlake na sisama. I na još nekim mestima.

  15. hahahahahaha eleni taj rad

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.