Kako izgleda u realnosti (slika)

  1. ja liji objasnjavala a nesto sam se spetljala da postavim svoju sliku..uskoro cete, Lijo i GM, videti s kim tracite vreme...hahaha

  2. evo deo mene...ostalo, prema zasluzi;))))

  3. Nema više ni onih 0,67 posto...:)

  4. ne znam za liju, al ja sam do sad zadovoljan.

  5. ja nikad nisam zadovoljan, ja hoću još

  6. nema, predrazinjo...auuu...bas si sladak,covece;)

  7. ih preterujes sada ,Lijo...nemoj na javnom mestu;)))

  8. Odakle ti crvena kosa? Mnogo ti to lepo :)

  9. ok, sačuvećemo to za neko bolje i srećnije sutra :-)

  10. I ja hocu jos a i hocu da vidim kako izgleda Zelena.

  11. Ja sam opisao Zelenu i ona kaže da sam pogodio. Hoću i ja sliku od Zelene. U zamenu kačim sliku moga polunagog tela. A vi je nabedite ako hoćete moju sliku. Ništa džabe večeras. Mnogo sam pijan.

  12. http://img40.imageshack.us/img40/3561/govornica.jpg

    Evo me, k'o malo dete, volim govornice :)
    Ono zeleno oko, na nekoj strani pre, je moje :D

    EDIT: Lijo, bolje ti stoje one naočare nego ta kapa :DDD

  13. @Elenna
    Vidim ja da ćemo da rasturamo kumstvo... :)))

  14. Sta je ovo?!! Pa na Vuki sve lepi momci;)Pa i ti lep, covece!!!;))))

  15. Wicked, ajd' šta čekaš, hoćemo te nagog, kao što si obećao :)
    P.S. Šta ločeš :)?

  16. i ja želim da vidim nagog vikeda

  17. Ala sam probudio ovu temu ala mi .....

  18. @Euglena
    Pijem pelinkovac, kalim pivom. Navukao me ortak koji je sada u BGD-u. "Pipelin" sadrži šećer pa diže, a pivo ubija slatkoću. Ali ipak smatram da je tek ujutru doživljaj, kad ne znaš gde teraš. :) Slika stiže za par minuta, ali samo nago telo, bez face, hoću sliku bez cvidža na PVT. :)

  19. Ahahahaha, ajde, Wicked, skidaj se :DDDD

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.