Prijava

Kada bi se snimao rimejk kosovskog boja...
Ko bi rezirao? Koji glumci? Realniji scenario ili totalno po pesmama? Da li bi trebalo uloziti mnogo novca u taj projekat itd.

Po meni glumci....
Bata ž, čkalja, paja čutura... Stara klapa bi mi bila naj za tu ulogu iako su pod zemljom...

Što se scenarija tiče... Fifti-fifti... Vjerovatno bi po pjesmama bilo malo zanimljivije...

Novac.... Pa...... Mislim da bi trebalo dosta u pm, a i što da ne, ipak je to bitan događaj

Bilo bi najjace kad bi mogla ona ista ekipa da radi film samo sa vecim budzetom!

ali posto ne moze, onda:
Sergej Trifunovic-Milos Obilic
Glogovac-Bajazita ili Vuka Brankovica
Rade Serbedzija - Lazar
Petar Bozovic-Sultan
Dragan Micanovic-Toplica Milan
Milan Vasic-Kosancic Ivan
recimo, moze se tu naci jos dosta kvalitetnih glumaca i likova, ali ovo mi je prvo palo na pamet!

Saša Popović da bude murat, cisto jer ga raspore...

Pa ja ne bih koristio ove naše poznate glumce za te uloge jer imamo sada neku jako jadnu i smešnu generaciju a i u tom filmu treba da glume srpske vitezove. Treba tu malo veći ljudi i opasniji a ne ovi pičkasti

Sergej Trifunovic-Milos Obilic

Ironije li gadne...

Rasel Krou da glumi Obilića

Obilić je epizodna uloga, a za epizode je kod nas najbolji Bogdan Diklić :)))

Ironije li gadne...

хаха... мени је онај филм до јаја... као и глумачка екипа... не бих га никако римејково...

ja mislim da josif tatic treba da bude milos obilic.

Rasel Krou da glumi Obilića

Potpisujem.
A Murata Entoni Hopkins.

Jug Bogdan- Martin šin

Boško Jugović- ČARLI ŠIN

Dragan Bjelogrlic sve,od produkcije i rezije preko sporedne zenske uloge do keteringa,on se vec specijalizirao za to.......pomijara jedna.

a vuk brankovic....rej liota ahahahah

Sergej Trifunovic moze i Bajazita da glumi, jos bolje Vuka Brankovica :P

Saša Popović da bude murat, cisto jer ga raspore...

Реално, најбољи предлог.

I Ceca da glumi Kosovku djevojku.

a ona 2 slepca? ja mislim da te uloge treba dodeliti madzgalju i onom drugom smoru iz flamingosa...a ako prave ameri film da to budu statham i jet li.

Milos Obilic - Bred Pit
Lecic - Bajazita (Cuci mu uloga)
Rade Serbedzija-Vuka Brankovica
Son Koneri - Lazar
Nikola Pejakovic-Sultan
Dzoni Dep-Toplica Milan
Neki novi lik-Kosancic Ivan
Andjelija - Knjeginja Milica

Spilberg naravno :)