Prijava

ej a ko ce da bude hecim? jel vlada stojkovic?

Miloš Obilić - Vlade Divac
Car Lazar - Lane Gutović
Milica - najbolje bi bilo Džena, al ne znam dal bi tela...
Vuk Branković - Boris Tadić
Bajazit - onaj što glumio u onoj turskoj seriju, bem li ga...ili Čeda Jovanović
Murat - Krkobabić...možda ga stvarno ubiju, drugačije taj neće da mre...

Bajazit - onaj što glumio u onoj turskoj seriju, bem li ga...

Онур? :))

Milos Obilic - Norton Edvard!
Bajazit - Alan Rikman
Vuk Brankovic - Tom Henks
Lazar - Džefri Raš
Sultan - Vilijam Šatner(deni krejn)

a sto me svi kuliraju za ona 2 slepca...to su 2 krucijalne uloge.

a sto me svi kuliraju za ona 2 slepca...to su 2 krucijalne uloge.

Starijeg slepca će da glumi Morgan Frimen al' ćemo ga ofarbati u belca a mlađeg slepca će da glumi Hju Grant jer on je najveći slepac od svih glumaca

Starijeg slepca će da glumi Morgan Frimen al' ćemo ga ofarbati u belca a mlađeg slepca će da glumi Hju Grant jer on je najveći slepac od svih glumaca

Nema farbanja. Da pokažemo kako poštujemo ljude drugačije boje kože sa invaliditetom.

Vuk Branković- Vuk Drašković

Srđa Zlopogleđa - Silvester Stalone.

odbijam da gledam film bez nikole koje....nek glumi lik bracu jugovice....svih devet...

a ko ce da glumi slugu milutina???

Erik Bana bi bio dobar za Kobilića. Već se dokazao u ulozi Hektora i takva uloga bi mu bila ladovina.

Sergej Trifunović posle incidenta sa majicom može jedino da igra onog Bogoja što šteka dlakavi kozji sir u torbi.

Ne bi bilo lose da sa Turcima snimimo zajednicki film, da se snimi onako manje vise realno, bez nekog veceg pobednika u bitci. Oni nek posalju svoje glumce, al ne one plavusane iz serija, mi nase i to je to :DD

Ne bi bilo lose da sa Turcima snimimo zajednicki film, da se snimi onako manje vise realno, bez nekog veceg pobednika u bitci. Oni nek posalju svoje glumce, al ne one plavusane iz serija, mi nase i to je to :DD

NE! Ja oću epski spektakl! Spektaklčinu!

моје скромно мишљење је да бих ја требао да глумим цара Лазара лично, јер сам 1389. на ранку...

Zamislite da tarantino rezira lolo
Chapter one-sloughter at knez's dinner
:D