Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Da je izmedju dva drka, ne bismo mi tebi slovo videli vise od dva puta godisnje lololo

    Ahahahaha -1000

  2. Des Buri! Evo ja došla malo da napišem nešto, pa natrag na učenje.
    Džoni, omašili smo neke batake, izgleda..

  3. Pa znas ti da ne smes da drpas, da ne bi radila oklagija ;))))

    Bejbe. Ma oči sa puta nisam sklonio. Kad smo stigli samo sam mu pomogao da izađe iz kola, sačekao ga, bez gledanja u bilo koju stranu i onda smo se vratili nazad u kraj ali tako da su mi opet oči bile na putu. Ništa nisam ni video a kamoli da drpam, daleko bilo ;)))))

    zdraus svima... šta se radi?

    Des Buri. Evo bleja na bleji.

  4. Džoni, ae kaži da ONO neje bila nameštena tekma?

  5. Džoni, omašili smo neke batake, izgleda

    Mi uvek omašimo batake....i sada je našao ovaj drugar da ga vozim, kad su sevali bataci. Sada je našao da mu bude hitno. Uvek omašim batake ili zbog nekog druga ili zbog Partizana.....

  6. Ja sam vido batake ove dve sajtuše!

  7. Doni, ae kaži da ONO neje bila nameštena tekma?

    Pa ono, kao nekako je bila čudnjikava ali vi to kažete kao da nikada niste namestili u životu a prošle godine ste plaćali dobre pare za one penale :)))

  8. Des Buri! Evo ja došla malo da napišem nešto, pa natrag na učenje

    mašala, ala si nalegla na knjigu... A JA ČITAM I KOMENTARIŠEM

    džoni, čak sam i ja kao okorjeli protivnik ''kvak'' lože došao ovdje da blejim... nek ste promjenili naziv...

  9. caro,nisi ti ništa video cuco naša,tek će biti,samo da izaberemo terImin.a,mojih bataka neje ni bilo.

  10. Ella84

    Caro, ipak mi vracas mozak sto ti pozajmih? Jbg, nisam ti uz njega dala uputstvo za upotrebu.

    ahahahahha, tako je. Vraćam ti zauvek lolo

  11. Okej su batačići, mada ja se ne bih eksponirala javno. Previše sam fatalna jbg.

  12. Pa ono, kao nekako je bila čudnjikava ali vi to kažete kao da nikada niste namestili u životu a prošle godine ste plaćali dobre pare za one penale :)))

    nisam to rekao, ali, zar nije baš očigledno i pomalo bedno da se na ovaj način uzme titula?
    misim, znam da od ferpleja nema više ni golog kurca u jsl, ali bre...dokle?
    :))

  13. bataci sutra.pa,nek bude smak.

  14. Znači bolje da privedem Betmena večeras na tavan, dok još ne padne pod uticaj moćnih bataka? :)

  15. ja vas nikako ne mogu pratiti lolololoolol

  16. sejo,ko zna kaj će ispast' sutri.

  17. Ella84

    mwah mwah
    Ma volis ti mene, samo se pravis lololo

    Naravno, i dzankeeiaj gotivim :))

    Staklena je ipak ovde KEVA i ujedno TATABANJA lolo!!!!

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.