Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. prave veštačke kože! :)

    Nikad nisam imao recimo kožne pantalone....to mora da boli kada nosiš

  2. buri,fala na kompimentarijumu:)
    staklena,no se kaj da rečem,još u srednjoj sam ufatila slepog miša,pa mi to fetiš,lololo

  3. http://vukajlija.com/var/uploads/avatars/201004/21169/medium_____in_love_by_yumi_iko.jpg?1302175004
    glassena, ovako više ne može! Ti meni pretiš nekakvim bičevima i rambovim nožem. JA TO NE VOLIM! Među nama je svršeno! ENDE!

    samo mojne me upucaš s leđa kad budem silazio sa tavana lololo!

  4. još u srednjoj sam ufatila slepog miša,pa mi to fetiš,lololo

    A gde ćeš većeg slepog miša od Betmena. On je neki baja slepi miš. Njega se svi ostali slepi miševi zentaju

  5. Betmen je najbolji muškarac. Šteta što me odbi.. A sve sam 'tela da mu dam, pa čak i šunke sa tavana! :(

  6. pa čak i šunke sa tavana! :(

    Ajd sve al kako to odbi. Jasno je. Betmen nije Srbin. Da je Srbin, ne bi on šunku odbijao. Pređi ti na Spajdermena, taj sigurno šunke neće odbiti :)))

  7. Jawwww, Buriju se sviđa Mardž. :))

    đe sam ja to izjavio? ja sam rekao nešto sasvijem drugo... ali ti mi se đaš ovako na slijepo:)

  8. Pređi ti na Spajdermena, taj sigurno šunke neće odbiti :)))

    ali ti mi se đaš ovako na slijepo:)

    BURI, ŽELIŠ LI DA BUDEŠ SPAJDERMEN???

  9. Ajd sve al kako to odbi. Jasno je. Betmen nije Srbin. Da je Srbin, ne bi on šunku odbijao. Pređi ti na Spajdermena, taj sigurno šunke neće odbiti :)))

    Džoni, znaš da sam vjeran ''vinjaku'' lololo!

  10. jao,ljudi,umorih se,treba da budem sveža za fotosešn tumorou,što pravite ovo,pa za seju elu treba da blistam?!

  11. Evo ga Spajdermen Buri
    http://i52.tinypic.com/2hd8m0x.jpg
    Namami ga cigarom lolololo

  12. pa za seju elu treba da blistam?!

    Lepo se provedite a nemoj da bacite neke slike posle kad nisam tu :)

  13. BURI, ŽELIŠ LI DA BUDEŠ SPAJDERMEN???

    NEMAM POJMA... SAD SI ME SJEBALA, JA JOŠ PRATIM PRIČU SA STARE TEME, A U OVU SE NISAM UKLOPIO JOŠ...

  14. Džoni, znaš da sam vjeran ''vinjaku'' lololo!

    E to je srpski. Vinjak.
    Jebote nisam pio vinjak 100 godina a ovih dana ga spominjete non stop i sada mi se baš cepa.....moraću

  15. sejo,gde si?ostah sama k'o pored onog auta?;(

  16. Nemam sreće večeras sa muškarcima...

  17. šiške sejo.šiške,sutra će da ih sredimo:)
    ja malo k'o sa avatarija,ufatilo me.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.