Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Ella84

    Caro, smatraj se izmanipulisanim od strane mene!!!! :)

    Nema šanse :)) Jebe se meni kako me ti vidiš, msilim, ovo kad okačiš slike kao nevinst da si prodo jebenu. Sada znam kako izgledaš a msilila sam da si JUBILARAN

    DA JUBILARAN lloololloollololo

  2. ajoj,vidi zastava,haahahahhahaha

  3. Johnny KRALJ, slaćeš mi mejl uskoro ti šaljem sve postere pa da ostaviš 50 u životu i vratiš nasazd loo

  4. sejo,aj,pa se kuckamo sutri da sve ugovorimo,ljubim!

  5. Johnny KRALJ, slaćeš mi mejl uskoro ti šaljem sve postere pa da ostaviš 50 u životu i vratiš nasazd loo

    Može. Pa da sredina meseca je skoro...hoću...To al Djembeli mi je zakon

    Djoni, ne brini, moje oci su uprte samo u tebe :)

    Odoh spavati, treba ustati za 4 sata...
    Laku noc..

    Ih, taman sam hteo da ti lupim jedan šamar ali ostaviću ga za sutra uveče ;))))
    Lepo spavaj Ela

  6. Lupi ga iza, da lepse zaspim ;)))

    Evo odmah....

  7. sejo,nemo' za potiljak,pa da mi oslepEš.ljub

  8. pokušah da napravim finu djevu,ali ne vredi,lolololo!
    ali,stvarno mi to prvo palo,hahahah,u potiljak šibice.

  9. Hajd' odoh tamo po samar, a ostalima jos jednom laku noc :)

    Nadam se da je bio fin i onako odmeren šamar, samo ne znam što i meni bridi obraz :)

  10. đoni,bridi ti guz,priznaj mustro!:)

  11. đoni,bridi ti guz,priznaj mustro!:)

    Ma bridim ceo. Dobih batine bez i jednog udarca....nego gde je to levo nikako da ga nađem :)

  12. ehehehehehe kakav poster lolololololo
    Al se upiš'o

  13. E ljudi odoh i ja da probam da zaspim ako uspem od ovih šiški što mi sada upadaju u oči i ako nađem gde je levo. Možda opet neko tuširanje ili tako nešto...
    Laku noć svima...

  14. i ja mešam đoni nekad,podjednako koristim obe strane.

  15. odoh i ja ljudeeeee...
    ciao tutti!

  16. i ja mešam đoni nekad,podjednako koristim obe strane.

    Onda ću da probam desno da nađem pa ako uspem znaću gde je levo...
    Lepo spavajte ljudi..........

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.