Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. mer bpogu da linkujem - jebe me gkupa tastssfkf, tastr, ovo govnmo za kucanje ima male tastre...

    http://www.youtube.com/watch?v=WSGHxpMsTwo&feature=related

  2. kako volim pesmu u kojoj je glas jači od muzike, a muzika pojačava glas....
    http://www.youtube.com/watch?v=jjtgoqqBE8s&feature=related

  3. OPA
    Ćestitam Bruce. Sve najbolje :))))))))))))))
    Super će to detence da bude. Svi mi rođeni u aprilu smo dobri :)))))

  4. Eto nama nove blejačice na ćošku. Kad ona uhvati da definiše ima da prestigne Straju i Doga za koju godinu....mene će da prešiša već kad bude imala 5 ili 6 godina:))))

  5. Mnogo se raznežih nešto sad..................

    Ćut' i ja sam, al' moram da glumim stamenog Srbina, ali među nama, da niko ne vidi, raznežio asm se skroz....ne bih sada mogao ni šamar da lupim....mogao bih da pomazim po obrazu i to je to :))))

  6. Ma zezam se, pa naravno da ćeš da se raznežiš. Ja ne smem da zamislim sebe kad budem u tom trenutku. I ovako nisam normalan a tek tada ću da povilenim skroz.
    Ih sada mi krivo što nismo ostali budni noćas da proslavimo sa njim, mada bi bauljali kao zombiji ujutru ali nema veze. Bio bi šou.

  7. Nego koju pesmu da mu okačim za ćeru od nas dvoje?
    Imaš neki predlog?
    Neku da joj posvetimo.

  8. Odlično. Bolju pesmu za ovo nisi mogla da nađeš. Ja ne bih to tako dobro uradio. Kačim je odmah.

  9. Joooj ala se razdrah :)))

    Nema veze, slavlje je :))))

  10. E Ela a da možeš da vidiš sliku koja je na spotu oduševila bi se koliko se sve uklopilo. Kada dođeš kući obavezno pogledaj. Nećeš verovati :))

  11. Aaaaaaaaaa koja je slika? Sad me kopka :)

    Mala beba ali u krupnom planu i sklopila je ručice ispred sebe tako da je napravila srce.....ne bi verovala kako se ukoplilo

  12. E to je ta slika. Čim sam video klip sa tom slikom rekoh mora to i gotovo. A ti si izabrala pesmu, tako da smo ovo savršeno uradili :)

  13. Dobar osećaj. Idem da popušim cigaru napolju, baš mi treba nešto....

  14. Vi ste nenormalni a i ja sa vama :))

    Uzos sam sebi ovo kao neku obavezu lololo

    MOra da se javim u štab pa tek onda perem zube kva kva kva + +

  15. Вид' Царимира што се примијо. :о)

    Де сте, пичке, стиг'о џафта да џафта :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.