Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. hvala bogu,pa su mi kosti i nokti jaki,šta ti je kad cepaš litar mleka!

  2. seja mi vesela,to volim da čujem!
    đoni,ti i moj čovek u karantin,da nas ne zarazite,ko će posle da donosi pare u kuću,lololo!

  3. ,ko će posle da donosi pare u kuću,lololo!

    žene...

  4. Bejb, još uvek se vodiš kao nestao ;)

    hehehe....mogao bih stvarno da se prijavim vlastima. Ni ne znaju da postojim :)))

    đoni,ti i moj čovek u karantin,da nas ne zarazite,ko će posle da donosi pare u kuću,lololo!

    Ima da se zarazite i tačka. Ja hoću supu.

  5. kolektivna zaraza!:)

  6. Ne dam ja čoveka u karantin. Ja ću da ga pazim, mazim i razmazim frrrrrrrrr :)

    Pa kada ja zarazim tebe mene će taman proći i onda ću ja tebe da pazim, mazim i kuvam ti čaj ;)

  7. paradajz čorbica sa školjkicama bre!zakon,mmm.

  8. za vikenAd sejo idem verovatno doma, da odradim generalku obaveza i sebe konačno,jer ne stižem ništa kad odem.a,sledeći vikend:)))

  9. moraćemo sejo,biraj radni danak:)
    aj u četvrtak,pošto moram i do faksa,pa ako se ne vrnem za sd i stignem svetad da se gledamo i štetarimo:)

  10. ma sutra bre:)
    samo da vidim koliko će sve da mi na faksu traje i kad ću za smrdarevo:)

  11. hehehe,aj,sutra ti javljam i cimam kad završim s faksom,pa moćda te i pokupim odma' posle:)

  12. viš kako smo ukombinirale očas posla:)
    idem da ručnem nešto sejo i kupanje,pa posle imam glumu,ljubim sejicu:*

  13. sejo,razume se:)
    uživaj mi ,pa se čukamo i grlimo uskoro:)

  14. Kako sam se istuširao. Sada mirišem k'o cvetić ;)

  15. gel za tuširanje sa cvetnim mirisom ;))))

    Bejbe ti voliš te cvetne pa ja odma' nabavio....

  16. Volim jače mirise i vanilu...mmmm miris vanile :)

    Odo' ja po vanilu .)

  17. kompanjerosi,samo da pozdravim,sušim kosicu,pa da kretam!

  18. ispravila,ma cimer vrnuo na eng.kaj kuvaš sejice?:)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.