Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Krem supica od pečuraka (ali stvarno :)), spanać, pire i pohovano belo. :)

    :sedam za sto:

  2. Krem supica od pečuraka (ali stvarno :)), spanać, pire i pohovano belo. :)

    +1000
    i ja obožavam spanać,u nedelju ga ručkah!

  3. Dal zbog popaja ili jebem li ga ali spanać mi je takođe jedno od najomiljenijih jela....

  4. o blejo :))))))))))))

  5. ...Samo, sada ćete se smejati ali ja ponekad pošto sam pravi Zemunski Sremac stavljam sirće u spanać....nemam pojma, volim tako da ga jedem .)

  6. o blejo :))))))))))))

    Des Moli...

  7. sirće,lolololo!ja volim spanać sa mlekom i krompirom:bez mlečnih proizvoda bukvalno ne mogu da živim!molyyyy,gde s'?

  8. I stavljam sirće i u pasulj....a gotivim da jedem pošećerenu pavlaku ponekad....

  9. Tačnije knedle sa šljivama i odozgo pavlaka i šećer....u knedle sa šljivama su vrh

  10. ja mleko i jogurt,uz s v e!

  11. nismo za dž sik hepi femili,ha!

  12. Baš me čudi, jer znam da jako malo ljudi voli spanać....

    Pa i ja znam malo ljudi koji ga vole ali moj burazer i ja smo imali legendarne tuče oko toga ko će da omaže hlebom šerpu kad smo bili mali :)

  13. sejo pročitaj moj šost od go' za mlečne proizvode:)

  14. ljudi,palim,zakasniću,kuckaramo se lejtr!:)uživajte!

  15. Ja popijem litru jogurta dnevno...obožavam ga! Ne bih mogla, čini mi se, zamisliti život bez njega :)

    +1000000

  16. Zbog situacije u kakvoj sam, tek sada mogu da čestitam Brusu, nek mu je sve najbolje sa ćerkicom, a vama sve najbolje, ne zadržavam se, nego samo da čestitam. Ćaos.

  17. Ćao Maro...lepo se provedi...........

    I ništa ne brini, jer umemo i mi itekako da uživamo :)

    Jašta

  18. Ej Matriks, kada ti ističe ban i što Agilni više ne svraća uopšte?
    :vadim mobilni iz fioke gde sam ga stavio jer je zvonio deset puta za dvadeset minuta i kucam mu ljutiti SMS:

  19. e bem ti radni dan taman dok procitam nove definicije dodje mi djak i tako u krug ometaju me stalno! ima da se zakljucam u sobu i vicem profesorka nije tu!!! :DDDDDD

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.