Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Prokleti đaci, što lepo ne pobegnu svi sa časa i gotovo .)

  2. ma ovi i skole i pobegnu al imam ove kucne progonitelje mira nemam dusu nemaju :DDD

  3. dobri dan buxno..mene vec pomalo bole obrazi od smejanja novim defkama :)

  4. ima nećeg smešnog? ne verujem...

  5. u pravu si mozda je do mene :DDD

  6. daj mi to što pušiš leba ti:)

  7. vis' da svaka budala ima svoje veselje :DDDDDDDD

  8. zao mi je buxo jos ne znam od cega sam ovakva al cim uspem da odgonetnem patentiracu!

  9. Svi su na nekom pametnijem mestu danas, bejb...

    Mi smo tu...a doćiće i oni jedno po jedno ovde, lagano, ne brinem...

  10. imao sam danas glupavi ispit iz bankarskog menadžmenta, dovezao sam ćeru i ženu iz porodilišta, super su obe :)

    nemam opet vremena za bleju, ali znajte da sam ja tu negde uvek - vrebam iz prikrajka držeći pletenu korpu punu karanfila :)

  11. imao sam danas glupavi ispit iz bankarskog menadžmenta, dovezao sam ćeru i ženu iz porodilišta, super su obe :)

    Odlično Bruce.....e baš nam je svima drago i eto sada znamo i da je sve OK i da su izašle...ti mora da si sada najsrećniji čovek na planeti i baš mi je drago zbog toga. Čekamo te na bleji da nam sve ispričaš a ti lagano, kad budeš mogao dođi.....uživaj brate

  12. Kalispera...valjda je to zdravo...ili je do viđenja...jebem li ga, non stop sam u Grčkoj a nikako to da naučim...

  13. Ma dobro bitno je da znam ovo:

    OOO Paokara
    Eho Trela
    Me Sto Mjalo
    Obu Kena Pezis Pada Ta Sa Koluto
    Jasena Ta Petano Ke Ja Sena Mono Zo!

  14. ja zna aj gamišu,ne znam kako se piše.

  15. tele potkivano, taj neki kurac...

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.