Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Да, једини преостали. :) Нема ни много људи тамо, али може само увече, мало тише. Баш су ниске, имају по приземље и спрат фазон.
    Ма мене боли уво, ја заварим гајби у последње време. Понекад сиђем у крај, ал' све ређе и ређе. Почело да гуши..

  2. Понекад сиђем у крај, ал' све ређе и ређе. Почело да гуши..

    Bleja na gajbama i u raspalim kafićima "Hope" i "Crystal"....kakva gej imena....al su napucali onaj "Hope" kao da je na Obilićevom vencu.....sranje....
    Što nema neki bilijar, gledanje tekmi, pikado i dekoracija šalovima, kao pab u kraju....

  3. bas nice :) pozdravi gospodzu M :)

  4. Meni je moj Direktor gajbi na večeri a kao tražim nešto u kompu...pozdravljam vas...jedva čekam da ga isteram napolje :)))))

  5. a sta se ovde radi? mislim, osim sto se bleji?

  6. zdraus... polunevina, osim što se bleji kontam da ovi još samo bleje na ćošku, al pričekaj dok ne dođu ovi malo iskusniji na ovoj temi lololololo

  7. pogledaj stari film "Žurka" sa Piterom Selersom (originalnim Kluzoom) - ovde ti je otprilike tako samo malo zabavnije :)

    ali moraš sačekati da se skupi raja...

  8. e bruce kad si ovako on line da ikoristim priliku i da ti ČESTITAM...

  9. gde ste ljudi?ispratih seju slatku mo'u upravo,sad mi pusto.kaj se radi?

  10. evo naglabamo... vas dvije se znate i privatno? jeste li se znale i prije vuke?

  11. Hvala buri :) još me drži euforija :))

  12. Ej de ste svi...de si Bruce bre....kako je? Kako je BEBE?

  13. nismo se znale pre vuke,ali videsmo se u ponedeljak i sad i još luđi trip nego na vuki:)

  14. Beba kao anđeo. Jede, spava, ne plače. Kad je budna zvera okolo, ako je gladna zeva. Oglasi se samo ako kasni flašica sa klopom :)

    Jedino što još ne mogu da se naviknem da me budi na tri sata pa sam bez REM faze spavanja. Evo i sad sedim i klimam glavom kao konj na prazne jasle...

  15. Izdržaćeš Bruce, izdržaćeš, verujem da ti opet ni ne pada teško sce to, jer to je tvoje BEBE...Mada zajebano je to buđenje, ali ja imam jednu osobinu koja je skroz kul, a to je, možeš da me budiš 50 puta u toku noći ja neću imati problem opet da zaspim ako hoću...to je kul......
    Des Maro, neću ni da te pitam dal mi je Bejbe bila dobra, jer znam da jeste, nego jel ste se lepo provele?

  16. brus,uživa,drago mi je:)
    bilo nam je naravno uberkulj:)dobre smo,ma najbolje bre!

  17. lijemo je to maryo...

    nego, što je sajt pust večeras?

  18. bilo nam je naravno uberkulj:)dobre smo,ma najbolje bre!

    Super, drago mi je da čujem to, dobre ste, dobre :)

    nego, što je sajt pust večeras?

    Ko zna. Ma ima par dobrih ljudi na ćošku a to je bitno :)

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.