Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. šta par bre?lololo

  2. jbt, otkad vi otvoriste ovu temu propade načisto ona ko posljednji...

    ima dovoljno džoni

  3. tu temu ko poslednji nisam nikad kapirao... jednom sam ostavio post i čekao dva sata na sledeći pa odustao...

  4. jbt, otkad vi otvoriste ovu temu propade načisto ona ko posljednji...

    Pa ova je nekako mnogo bolja..

    šta par bre?lololo

    Sve dobri ljudi...

    Ej uskoro stižemo do strane 666....još samo malo

  5. pazi, tema je dobra... slična ekipa, samo manje ljudi... a bruce zavisi kad si doš'o, jer unazad desetak dana nema nikoga ni po pe' šes' sati...

  6. pa,mislim,osipa se,pa se plevi,pa redom...

  7. Ma bio sam ranije, čini mi se pre ove teme ili negde na početku, još je bila dosta aktivna. Dosta puta je spomenuta ovde kao dobra tema. U principu mi je teško da se uključim u teme koje dugo traju, ja sam odavno na Vuki, ali sam provalio smisao foruma tek pre par meseci... jbg, glupan :)

  8. ja se rotiram gde mi pogled padne i interesovanje.ali ovo me drži.

  9. Pa meni je ovde sasvim dobro a kad nema nikog ja onda uzmem metlu i počistim ćošak čisto da budem koristan i kad dođete da nema po betonu flaša vinjaka koje Mara i Buxnomaniak ostavljaju ovuda lololololo

  10. kad dođete da nema po betonu flaša koje Mara i Buxnomaniak ostavljaju ovuda lololololo

    lololo,u pravu si đoni!

  11. lololo,u pravu si đoni!

    Počistim i buxnetinine opuške od buxni koje su svuda okolo. Samo džami ;)

  12. A i Jezivi samo pije pivo :))))
    Treba to sve počistiti....

  13. Još pelene koje Bruce baca, Matriksov čips i smoki (neće još neke zajebane supstance, mali je) i kontrolni zadaci od Molinih učenika, ovde baš ima posla :)

  14. đoni vrednica!

    Prosto nemam vremena da napišem neki Grobarski grafit tu kol'ko čistim.... ;)

  15. reče matriks da proveriš da li si mu sklonio igračke,lololo!

  16. reče matriks da proveriš da li si mu sklonio igračke,lololo!

    Jesam. One veće su mu u pletenoj korpi a autići su na polici i kada završi sa igrom treba da pospremi sve a ne ja da kupim za njim ;)

  17. jeste,ali mala mustra kaže da kao nije jeo smoki:)

  18. jel' crtaš grafite u RL ili samo oš ovdje?

  19. ja sam jeo smoki...

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.