Prijava

Prilično aktuelna tema zadnjih par meseci,pa me interesuje šta mislite o tome.

Karina, sve bi ja njih streljo.

Репресија и ништа друго. Много већи злочинци су осуђени за силовања и убиства по 5 пута мање казне. Џабе си отворио ово, има да крену да се напушавају и да падне лок.

Едит: Трајковића (пандура ког је Урош пржио) треба разбити од батина. Треба га мучити.

Ова тема обећава.

Moje mišljenje je da su pravedno osuđeni,jedino imam problem sa dužinama kazni.
Buksnetino,to što su drugi osuđeni manje nego što bi trebalo nije opravdanje da se neko izvuče sa sranjem koje je napravio.

Obecava troll, offtopic & ban.

pravedno osuđeni

Nisu jer nisu osuđeni za delo koje su stvarno počinili, nego za daleko teža dela.
Grobari su recimo osuđeni za isto delo kao ubica u Pohorskoj s' početka devedesetih, a to nije ni u jednom momentu suđenja dokazano....čak naprotiv...

Zini da ti kažem šta mislim o tome.

Једном је морало. Боље одмах.
И, да, јесте чиста репресија.

To što ja mislim tako,ne znači automatski da sam u pravu.
A Dub,šta da ti kažem,nemoj onda postovati na ovoj temi.

Samo jbg,od nekog su morali da naprave primer,zato su i dobili veće kazne nego što su trebali.

Много већи злочинци су осуђени за силовања и убиства по 5 пута мање казне. Џабе си отворио ово, има да крену да се напушавају и да падне лок.

Onda tražiti pravdu za žrtve čiji su krvnici osuđeni na tako male kazne. Tražiti povećanje kazni za te zločince. A ne smanjenje za ove.

Toliko od mene.

Kizo,skroz si u pravu što se mene tiče.

Slažem se sa kizom e sad problem je što nemamo dovoljno zatvora da sve smestimo u ćorku ruši škole pravi zatvore on je bio u pravu
http://besplatno-skidanje.internetvampir.com/wp-content/uploads/2009/06/besplatan-download-filmova-tri-karte-za-holivud.jpg

Onolke škole prave, a zatvori ovolicki!

e da napišem i ovdje...

to je malo...
trebalo je više, pa da ostali vide kako ne treba, a svaki sledeći koji i pomisli unijeti baklju na stadion da zna da ga čeka dugogodišnji mardelj i to bez mogućnosti pomilovanja...
jbt, zbog takvih su ljudi prestali ići na stadione i voditi djecu, idu sam otpadnici od društva i što je najgore oni vode politeke klubova, naročito zvezde, zbog čega sam i oladio od navijanja za istu i prešao samo na CHELSEA

U sirotinjskoj državi, kao što je Srbija, rigorozne kazne su jedini način da se spriječi divljanje na stadionima. Zašto? Zato što nismo Engleska, pa da za upad na stadion kaznimo čo'jeka sa 3 godine zatvora, jer to treba 'raniti, a đe nam je 'rana?! Možete misliti koliko bi sirotinje upadalo na stadion samo da ga strpa u ćuzu da riješi pitanje 'ljeba za iduće 3 godine? Ni ja ne mogu zamisliti.
Zato je ovo jedina opcija, opleteš 10 i više godina za primjer njima pešes, pa nek stisne muda idući da divlja. Nije popularno, ali jebiga...

to je malo...
trebalo je više, pa da ostali vide kako ne treba, a svaki sledeći koji i pomisli unijeti baklju na stadion da zna da ga čeka dugogodišnji mardelj i to bez mogućnosti pomilovanja...

Pa dobro, ako misliš da je ispravno optuživati ljude za teža dela nego što su ih počinili, imamo mi poduži spisak žrtava policije i režima pa da čisto osudimo i njih na taj način da im ne padne na pamet da to opet rade.
E da, a ako neko pređe van pešačkog ajde da ga osudimo za razbojništvo pa neće više van pešačkog. To je divno rešenje.
Mi smo jedna divna zemlja kad je navijačka baklja najveći problem a mladost Srbije može za primer da trune po zatvorima.

jbt, zbog takvih su ljudi prestali ići na stadione i voditi djecu, idu samo otpadnici od društva

Buri, dobro si ostao živ koliko si lupio sad...