Prijava

Ево ти Јано,хахахах, ево:

Нека вечерас свако зна, шта значи правда за Уроша,
он није лопов ни убица, па да лежи 10 година,
ми нисмо цвећке ни цурице, и знамо добро своје грехове,
ал ако правде не буде, судиће вам више судије!
Ооооо,ооооо,ооо........

Ми смо ГОСПОДА. Не дамо се тако лако. :)

То Самхаине, објаснио си;)!

Ne, ne Hugo... Nisi lepo napisao. Treba ovako:

NEKA VEČERAS SVAKO ZNA
ŠTA ZNAČI PRAVDA ZA UROŠA
ON NIJE LOPOV NI UBICA
PA DA LEŽI 10 GODINA!
MI NISMO CVEĆKE NI CURICE
I DOBRO ZNAMO SVOJE GREHOOOVE
AL' AKO PRAVDE NE BUDE
SUDIĆE VAM VIŠE SUDIJE!!!

Нека вечерас свако зна, шта значи правда за Уроша,
он није лопов ни убица, па да лежи 10 година,
ми нисмо цвећке ни цурице, и знамо добро своје грехове,
ал ако правде не буде, судиће вам више судије!
Ооооо,ооооо,ооо........

moz se reci da odavde krece problem

Тролове не разумем ни у правом животу, нити се трудим, јер немају ништа паметно да кажу, баш као ни ти. Ако немаш ништа да додаш о теми која гласи

Mislim da si prvi skrenuo sa onim spominjanjem Kosova. I pozivanjem na to da je nisam Srbin. I da mi ne poamžemo nikome, da to rade samo organizovane navijačke grupe. I da ako ne živiš u Srbiji nisi Srbin, da ne smiješ da komentarišeš događaje u istoj. I ako nisi član navijačke grupe, nisi ni Srbin. Da moraš biti sa Kosova da bi skontao probleme istog ( iako je ovdje u RS nedavno bio nekakav rat nešto, ono između naroda, i tako to).

Uglavnom, zapjenio si, otrašćeno pišeš.

I ja prestajem.

Mislim da si prvi skrenuo sa onim spominjanjem Kosova. I pozivanjem na to da je nisam Srbin. I da mi ne poamžemo nikome, da to rade samo organizovane navijačke grupe. I da ako ne živiš u Srbiji nisi Srbin, da ne smiješ da komentarišeš događaje u istoj. I ako nisi član navijačke grupe, nisi ni Srbin. Da moraš biti sa Kosova da bi skontao probleme istog ( iako je ovdje u RS nedavno bio nekakav rat nešto, ono između naroda, i tako to).

Тотално си изврнуо сваку моју реченицу, ал' ме заболе, јер си тролчина. Поздрав.

Vi se ovde još prepirete? Ostavio sam vas kod francuza zatičem vas na Kosovu... e bre...