Prijava

Ti onda mora da si završio osnovnu. :)

Јеботе, ти си ме боље изанализирала од овог теста :д

Ja sam imao leksikon. Ne kupovni, nego pravljeni. Sa onom savijenom stranom na kraju, sa natpisom Ne otvaraj!!!

До јаја. Мени се само 2 песма није поклопила, а можда и јесте нисам сигуран.

En_Dotter kobjasnio. Čista navlakuša, naizgled nebitnim rečima natera te da napišeš informacije koje će se posle poklapati.

Sa onom savijenom stranom na kraju, sa natpisom Ne otvaraj!!!

To su oni odgovori na neka intimnija pitanja, koje kao vidi samo vlasnik leksikona, a ostali to niko ne otvara. Ne valja se.

Јеботе, ти си ме боље изанализирала од овог теста :д

Ja testerišem. :)

12000 ljudi 'oće da se jebe sa mnom. Sviđa mi se ovaj test.

хахаха , занимљиво

Свиђам се бедно малом броју људи , 9.
За љубав није тачно
Песма која осликава мој ум је "Seek and destroy-Metallica"
Песма која говори о мом животу "Јесен у мом сокаку"

Naježio sam se, jbt, stvarno tačno! Svaka čast. :)))

Moj srećni broj je 2 454 286.Moram ga zapamtiti kad budem igrao rulet.Dalje, sviđam se 7 i kusur milijardi ljudi na planeti.Dakle praktično svima.Evo ti ga na Bože.Ostalo je jezivo tačno.Poslednja dva su me nasmijala.
10. Ova pesma najbolje odslikava tvoj um - Lude krawe - Panika
11. Ova pesma govori o tome kako se ti osećaš u svojoj koži, odnosno- kako doživljavaš svoj život - Lude krawe - Nadrkan

Uzmi sve, uzmi sve, kad odeš biće proleće! Lavabo, radio, frižider, peglu i TV. Iščupaj svoju brezu, ne zaboravi protezu! Ponesi svetlost dana i leju tulipana...Tako nešto. Volim tu pesmu :)

Па неке ствари су стварно погођене, осим за пјесме, можда једна је убодена...

Uzmi sve, uzmi sve, kad odeš biće proleće! Lavabo, radio, frižider, peglu i TV. Iščupaj svoju brezu, ne zaboravi protezu! Ponesi svetlost dana i leju tulipana...Tako nešto. Volim tu pesmu :)

Pjesma je ekstra, a nedavno sam skinuo album pa je to najvjerovatnije uticalo na izbor pjesama.

Meni skoro ništa nije pogođeno, osim pod 3.

Hahah a najjači dotter što objašnjava red po red zašto je ovo sranje test

Brate, koji nekropost.

Evo vam test koji i ima neku malo ozbiljniju naucnu pozadinu, mada je i to duvanje kurcu
https://www.16personalities.com/free-personality-test

jeste besplatan ne jede govna na kraju kao plati pa ce ti posaljemo rezultate

Ima samo na kraju ako oćeš da te lajfkoučuju, to se plaća.

pa jel hoces lajfkouca? imas to i u srbiji onaj gnjata recimo :)