Prijava

E ovako...
Treba mi pomoc mala...
Kao prvo trebam da odlucim koja od ova dva psa da kupim...
Onaj ko zeli i moze da mi preporuci kojeg da kupim neka i navede zasto.
Zanima me koji je agresivniji?
Zanima me kako ide odgoj i neke metode da pas bude sto agresivniji?
Tehnike treniranja za izdrzljivost/agresivnost/spremnost?

Ja sam konto svom napravit veliki boks i tu mu dovodit lutalice kojim bi vezo njuske tako da ga ne mogu ugristi i onda nek on njih kolje i tako mu podizat agresivnost i zelju za krvlju i osjecajem moci... I kontao sam ga cim malo ojaca da moze sve jest davat mu svjeze krvavo meso... I naravno udarati ga dok ne nauci sve fino, kad nauci prestati ga udarati i takodje kad nesto dobro uradi pohvaliti ga. Planirao sam ga drzati sto vise izolovanog jer sam cuo da se tako pojacava agresivnost kod pit-a.

Ima li jos prijedloga nekih?

Tako kako si opisao, ima i od pudlice da napraviš zver? Koji kurac to radiš?

Ti imaš mali kurac, muda nemaš uopšte. A možda si i trol.

kojim bi vezo njuske

Дечко, ово је ДНО ДНА! Тако ће ти кер постати највећа пичка, а не моћна машина за клање. Како да научи да се пегла, ако има противника који му не може ништа?

То је као да тебе ставе испред Федора и као ајде удри.

Слобо ти ниси нормалан, али мајке ми... О оваквом нечему и да размишљаш, а камоли да кажеш - то није нормално.

Ima li jos prijedloga nekih?

Потражи стручну помоћ у виду психијатра...

Ne, stvarno, bez zajebancije, reci nam koji ti je kurac? Si siguran da si svestan šta si napisao?

Mogu ja da ti da par saveta ako hoćeš, ali pravih...ovako se kerovi ni za borbe ne treniraju.

Agresivan ker je za ljude bez muda koji imaju mali kurac

http://3.bp.blogspot.com/_ysXMyaaZh3A/SqFIfVjyDLI/AAAAAAAAADM/HUKWYP1h19k/s320/dildo.jpg

Evo, pa kupi sebi.

kojim bi vezo njuske

To nije da ga spremam nego samo da malo osjeti krv, a necu da mi se slucajno desi da mi neka lutalica nacne psa.

A muda sam imao dovoljno kad sam stao prvi put pred staforda koji mi umalo otkinuo nogu. Potkoljenica smrskana na licu mjesta. Znao sam da mu nema bjezanja, pa smo se ponosali...

A sad mi treba nesto da ga zakolje fer i posteno.

Inače, ako bilo kom od njh budeš radio ovo što si napisao pitanje je vremena kad će pojesti tebe ili nekoga drugoog na koga naleti. Samo da znaš.

I namerno sam napisao POJESTI, a ne ujesti. Dešavalo se.

Колико сам ја изучавала кинологију, пит бул је агресивнији по природи.

Agresivan ker je za ljude bez muda koji imaju mali kurac

Е и ти трипујеш. Али је могуће да тролује.

3 савета -
1. Немој да улазиш у тренирање пита или стафорда за борбе, ако не знаш.
2. Немој НИКАКО да урадиш ово са луталицама што намераваш, тако ће ти први одвезани кер унаказити пса.
3. Купи кера и направи од њега послушног кера, ког ће људи готивити и неће се плашити да прођу са децом поред њега. Може да ти се деси да тај кер нападне другог човека, повреди га, а ти добијеш творза па ти успавају кера.

Sada skupljam iskustva i misljenja, imam jos par nekih prijatelja koji su rekli da je to opasno i za mene. Ali ja ga plniram trenirati samo za jednu borbu ili dvije eventualno onda pustiti kod ujaka na Durmitoru u sumetinu pa nek se snalazi. Ne treba on meni.

A muda sam imao dovoljno kad sam stao prvi put pred staforda koji mi umalo otkinuo nogu. Potkoljenica smrskana na licu mjesta. Znao sam da mu nema bjezanja, pa smo se ponosali...

Šta, spičio te štanglom u nogu? Pa onga počeo sa nekakvim rvačkim tehnikama?

Купи кера и направи од њега послушног кера, ког ће људи готивити и неће се плашити да прођу са децом поред њега. Може да ти се деси да тај кер нападне другог човека, повреди га, а ти добијеш творза па ти успавају кера.

U čemu ste ti i tvoj ker dobro prošli. Onaj jadni čovjek najebo zato što imaš mali kurac. I gdje je tu pravda?

Dobro, ovo je trol. Ključ.

Nije problem u kerovima, problem je u njihovim gazdama. Ne bojim se ja pit-bula koji šeta bez korpe i povoca, zentam od njegovog gazde i toga kako ga je vaspitao. Stvarno bih uveo drakonske kazne za ljude koji ovako planiraju da dresiraju kerove.