Prijava

pundravci su mirne i nevidlive zivotinje sta se hrane od dupete.. ali kad pocne da skacaju nema spasa twoje dupe ima da srbi neces wise da presanes da cesas dupe i onda se nove pundravce stwore.. to nije lepo kad imas previse pundravci u dupe onda ce da premetis da nece wise da seres .. i onda sie uvek wise gladan zato sto su ti usli u stomak.. a to nije swe .. one nece nikad da inu one su uvek tu i kad nikad ne cesas ali onda kad pocnes ufff bolje nemoj... ja sam jedamput i nikad vise.... ali nema nijedna medikamene sta sklanjaju te pundravci jbg nema spasa....

pundravci te srbe udupe i to nije lepo.. ali ti si sam kriv kad cesas mnogo twojo dupe... moj brat nema spasa u njega ima ko zna koliko pundravci on cesa po ceo dan swoje dupe.... ali moja sestra naj gora.. njenje pundravci su usle u stomak i jedu ivaninu hranu zato je ona tako tanka... ali ja jedini sam se spaso nisam cesao dupe i kraj :D

pundravci su male zivotinje sta se hrane u twoje dupe.. pundrave se samo stwore u twoje dupe kad cesas mnogo twoje dupe... pundravce su ruzne i smetaj to znam i ja.. ali moj brat cesa po zeo dan swoje dupe ko zna koliko pundravci on ima... on nema spasa pundravci ga jebu u dupe vec :D

Znam lika koga devojka vara kao konja a kad god on posumnja ona mu kaze GUSIS ME MEJMUNE BOLESNI GUSIS ME OSTAVI ME NA MIRU DOSTA MI TE JE
Onda se on njoj izvinjava pa se pomire

znam lika koji je jebo rejvenku u veceu

znam lika koji nema u kuci veceu

Maestro taj mora da je neka velika pičkica jel da?Će mu smeta varanje itekako kad ostane bez poslednji dinar, mamu li mu jebem nesposobnu za život on bi trebao što pre da ide pod voz jer za ništa nije bolje kad može da dozvoli ženi da ga tretira ko budalu.

Tebi treba uklizati đonom u facu pri brzini od 70 km/h, pacove, stvarno si prevršio svaku meru, neviđeno šitpostovanje

Zamisli ti da tebe tako vara žena?

Ajde malo smiri dozivljaje sa prozivkama i bahanalisanjem, postoje ljudi koji tebi mogu da nameste batine za 15 min.
Previse si se uzdigao i umislio za jednog glupog seljaka koji se ponasa i izgleda toliko jadno i nezrelo.
Ne nisi ni mean boy, ni opasan ni popularan, jadan si i glup, a ako tako ostane bices i prebijen
Izgledas kao tip lika kog mozes da samaras dok ga jebes

ja ne mogu da se ljutim na atomskog miša otkako sam saznao da je goranac, a gorance gotivim

Pa evo ti ga arhetip goranca, oni su ti svi takvi, čak ni dok pazariš burek kod njega svako jutro nije nešto preterano ljubazan, ne komuniciraju sa ljudima van familijarnog kruga, suštinski glupi i bezobrazni, nisu za bolje nego da mese testo i prave sladoled za nas Srbe

Pustinjski ker jel ti misliš zašto je takav i neželi da razgovara.Aj i ti radi u burekdžinici za 15000din mesečno pa te pitam dal će budeš ljubazan.Tako da ne proseravaj mnogo već malo realnije sagledaj situaciju.

Znam zenu koja tjera svoje ukucane da stave posudu u umivaonik prilikom umivanja i pranja zuba, zatim to istresaju u kantu pored wc solje da bi istu zaljevali da ne trose vodu, a pri tome jebeno imaju kesa...

Који је јебо сорају и селму бајрами

За кеш наравно

Pa ne poznaješ me XD

Рекао сам само селму бајрами и сорају, а не селму бајрами сорају милицу павловић сандру африку и цецу