Prijava

nećeš da otkrivaš koja grupa i pevačica su u pitanju, ali su u pitanju Luna i plavuša koja peva duplu škorpiju, a zove se Lidija Jadžić

Pa nije hteo ni ime grupe da otkrije ali je zenska plus ceda cvorak xd nabijem ga na penis da ne kazem kurac

Hahaha bravo Boškoi Simići stvarno nisam mislio da će iko ikad provaliti ko je pevačica.

Kakve zavrzlame ovde. Dođe mi beli luk da stavim u oči

Znam lika koji je kada su 50ak Filipinaca pojurili kera na gradilištu skakao pola metra od tla i lupao se šakama po butinama i vikao: "Vataj ga! VATAJ GA!!! Vataj ga! VATAJ GA!!!".
Jedan od najlepših prizora u životu sig

znam lika koji sam popio dve flaše rakije i ništa mi nije bilo

tačno sam znao da ćeš da ostaviš neki HARDKOR post, pošto su ti svi postovi u zadnje vreme LJUTI i BRZI

znam lika koji mi je tokom seksa izudarao toliko šamara da nisam mogao dva dana da pušim kurac
taj lik se zove Mikica i komšije smo

Radio neko mod edit ovde, il je ovak krajsler nadmasio sebe?

Voleo bih da sam KrajsleR, ali samo sam dupli.... Pravi je odavno batalio sajt

znam lika koji sam se usro

Znam lika sto sam od sebe svrsava dok hoda ulicom kada ugleda neku lepu guzicu

pundravci su male zivotinje sta se hrane u twoje dupe.. pundrave se samo stwore u twoje dupe kad cesas mnogo twoje dupe... pundravce su ruzne i smetaj to znam i ja.. ali moj brat cesa po zeo dan swoje dupe ko zna koliko pundravci on ima... on nema spasa pundravci ga jebu u dupe vec :D
pundravci te srbe udupe i to nije lepo.. ali ti si sam kriv kad cesas mnogo twojo dupe... moj brat nema spasa u njega ima ko zna koliko pundravci on cesa po ceo dan swoje dupe.... ali moja sestra naj gora.. njenje pundravci su usle u stomak i jedu ivaninu hranu zato je ona tako tanka... ali ja jedini sam se spaso nisam cesao dupe i kraj :D

Atelje Andre tepisi za vaše pundravce