Prijava

A да, то је бомбаш, уствари није цецу него вељка

..likušu, koja je išla na operaciju smanjivanja sisa.

све ти верујемо

ima ona rumunka teniserka sto isla da smanji sise kako bi bila mobilnija.kazu posle joj krenulo u zivotu bolje.u tenisu konkretno
izguglao.pa to ona Simona Halep.ona zajebana u tenisu.

znam lika koji je sa mnom narucio veliku pljeskavicu s kajmakom i jajima na zelenjaku i ostavio je i usao na autobus jer je bio poslednji <3

Pa jel je platio? Xd

Ja znam dve likuse koje su isle na smanjivanje sisa

ja znam lika koji je neki dan u Veroni ušao u striptiz klub, zatražio da poliže dupe striptizeti i tu u jebenom striptiz klubu su ga nazvali PERVERTITO

Sinoc sam sreo mog prijatelja Hrvata dva brata su mu poginula u ratu ostao je zadnji od Familije Pejcinovic napisao je testamenat dobio rak vilice koji se brzo prosirio do nogu doktor mu je rekao da sanse da prezive su slabe.Dugo je drzao moju ruku i poljubio je rekao mi je CUVAJ SE.

Znam devojku koja se zove Narandža

N A R A N DŽ A
A
R
A
N

A

Skočio sa vrha ove zgrade, zadnje terase u nizu, koja nije pokrivena, i preživeo.
https://s13.postimg.org/e2zxcvfmv/20180102_160308.jpg

Hteo je da se ubije, narkomančina. Al ne znam kako preživi. I to nema neke teže posledice, samo ne može jednu nogu u kolenu da savije.

на шта је пао

Није ком речено..

на шта је пао

na narkomana

Duše prošlosti, štancuješ postove ko da za platu radiš

Pa na ove garaže. Tu ima nekih par cm šljunka. Ako mu je to ublažilo pad sa 25m onda jebem ga.

Što je najgore, čim se oporavio nastavio da se drogira.