Prijava

аххахахха какав пркно требо слику да глуми сигурније је ко га јебе неће још дуго

https://image.prntscr.com/image/FvQvcedRQsO6cX4juvMf6g.png

znate onaj vic sjede 2 narkomana u stanu i bodu se, i nestane im droge, i kaže prvi drugom aj skokni po još

Haha.

Ček da vidim da l ima na netu. Posle bio na par televizija i počeo da laže da je postao vidovit. Verovatno ga drugari narkomani naučili to da kaže pa tako da skuplja pare za drogu.

Ahaah krv ti jebem, koje mi informacije dobijamo iz medija.

Narkomančina je ukrala hilti bušilicu sa te zgrade, tada se radila nadogradnja krova te zgrade. Onda su ga panduri nahvatali i terali da kaze kome je prodao, a on je dao jednom zajebanom liku i nije smeo da kaze.

I onda se popeo na krov te nezavrsene zgrade, jos je bilo gradiliste. Iskenjao se, a onda u snegu napisao neku oprostajnu nepismenu poruku i skočio. Eto, to se desilo. Lik živi u skroz drugoj zgradi. Znam da su nesto muckali jer gradiliste nije obezbedjeno.

Evo sad nadjoh sta je je objavljeno je bo te!

https://www.blic.rs/vesti/hronika/preziveo-pad-sa-desetog-sprata/5gczg5s

Pa on da ima televizor i antenu prodao bi ih za drogu govna novinarska.

Чекај скочио 24. 12. 2001>>>>???????

A brate nije se taj članak stvorio istog momenta kad je geknuo o zemlju. Vevovatno negde oko osamnaestog

Koji nosi džemper i prsluk na košulju i svira flautu na kolarcu i nema prste na rukama neke

Mir Boziji, Hristos se rodi!

Znam lika koji je na badnjak okačio desetak tiketa i kad mu dodju deca da pilaju daje im po tiket. Uplate od 200 dinara po listiću su u pitanje.

Upoznao sam Sindi pre par godina. Ta žena je prelepa. Najnormalnije me žena poljubila u obraz pri upoznavanju, ja se okrenem ka ortaku i kažem mu "man I got kissed by Cindy Craford, I 'll never wash my face again". Žena prasnula od smeha. Vrv u sebi mislila - evo ga još jedan bolid :))

ha ha ha ma idi u peršun kralju xD

kako moze da svira flautu na kolarcu ako nema prste na ruci neke;))

Znam devojku koja ima 7 i slovima sedam brojeva memorisanih u kontakte u tel i to je to

ово ти је седам дана друже

To je tvoja devojka ustvari

Ja cu biti predmet ovakvih tema u rl, tipa znam lika sto je dobio 300k na tiketu, znam lika sto je stavio 240k na tiket kvota 1,5 i prosao mu

Nije moja. Njen tel nisam uZeo u ruke mesecima

Multi bilo bi da sajt nije moj

Kao komšija da dodje kod tebe i kaze ti e druze ne mozes da sedis na tom krevetu ili ne mozes jebati sestru tu u dnevnoj sobi komšo