Prijava

Pa kako nisu
Je l sam napisao trebao da vozim
Odlomio je od batina a premica lik

da li su jos uvek skupa

njih dvoje, ili ona i ker?

хахахахаха која прича болесница жена баш џД

oprostio joj i onda svaki put kad zena pomiluje kera ovaj bude bolesno ljubomoran

а кер јел добио батине зна ли се шта

Hahah jel skontao neko da bohor u svaku svoju izmišljenu priču ubaci i kera nekog

Ispricaj nam za tog sto je provlacio opticke kablove sa terijerom

да шоми али овај пут из неког разлога желим да верујем да је истина

Превара са кером се не рачуна као превара. Стварно не видим у чему је проблем.

Марко
а кер јел добио батине зна ли се шта

зашто да ризикује да му дође душан xhaka на врата
бигон тот

znam i ja jedan slican slucaj.devojka se zabavljala sa likom 5-6 god i trebali da se vencaju.Otisla ona kod ginekologa tamo joj valjda vadili bris i ginekolog joj rekao da je nasao neku bakteriju(ili celiju) koju mogu da imaju samo mrtvi ljudi, da to kod zivog coveka ne moze da se nadje osim ako je bio u kontaktu sa mrtvima.njen decko koji radi u mrtvacnici, mozda i vrsi obdukcije, nije hteo da prizna da jebe mrtve iako postoji dokaz za to.ona normalno raskine momentalno a bas je ispala curka sto je pricala svima redom kako joj je bivsi-doktor u bg spavao sa mrtvima.u fazonu-bila sam 6 god sa likom koji je jebo mrtvake.

Pa valjda su dali kera nekom drugom, najbolje da je ostao u kuci s njima

Знам лика мог другара чији је ћале пребио Кристијана Голубовића на базену олимп , овај се курчио свима и малтретирао све и дошао до њега покушао нешто и овај бивши боксер изуо га ко слину

Знам лика који ЈЕБЕ Снежану Ђуришић

Знам лика који је украо кишобран Емиру Кустурици.

Bio u bašti kod Zorana Kalezića da mu ovaj da paprika

Radio klizeci na betonu

Pred nas tri lika i dvije djevojka plakao na pjesmu Crni sin od Cobya

Ja znam lika koji je na svom punoletstvu na samom pocetku otprl 7 uvece zaplakao na pesmu lepi grome moj od cece i jako je feminiziran inace