Prijava

znam lika sto je 7 dana ziveo jeduci samo kruske i orase (nije dijeta u pitanju, nesrecne okolnosti jesu)

znam lika koji je imao na avataru svoja dlakava muda u gro planu na ana.rs

Blitz taj lik je trebao da uzme da zatrazi pomoc od nekog rodjaka pa i od devojke i bez borbe nema uspeha, sta su oni kao mnogo bolji ljudi paz da ne.Labokv tog nekrofila pravac u ludnicu sto ga malopre pominjes.Priplodni taj decko ima najboljeg tatu na svetu, koja kola vozi.

Labokv ljudi koji rade u mrtvacnice sami tesko da mogu budu cisti s mozak i vrlo verovatno taj nekrofil neki psihopata, i on je za u ludnicu kad je to radio sto je radio.Znam lika koji zivi tako sto mu devojka zaradjuje i hrani i njega i nju, al on ipak joj pomaze oko mnogih poslova, i cak mu je kupila i motor.

...убио мачку тако што ју је ставио у лонац кључале воде.

И послије се данима хвалио тиме и збијао шале на рачун тога. Не знам да ли је психопатија у питању али дефинитивно има неку менталну фалинку.

Moj drug je zakopao mače u pesak pa mu kamenom stucao glavu.

Ima nešto kod dece da vole da ubijaju životinje.

Thilmo to je vec stvarno van svake pameti, a o ako jel bio opasan decko u skoli?Jel je imao on mozda i sklonosti da sam sebi nanosi rane ziletom na ruci mozda takodje?

...platio majstore i materijal da se uradi fasada na kući svog prvog komšije, jer mu se smučilo da gleda u raspale zidove svaki dan.

kod njega je bas jak taj opsesivno-kompulsivni nagon onda. ali razumijem ga.

hahah razumem coveka skroz

... мислио да су Гордон Ремзи и Арон Ремзи иста особа. Односно да се ради о јединки која је истовремено кувар и фудбалер

ja mislim da su lazar markovic i mira markovic jedna ista osoba.odnosno da se radi o jedinki koja istovremeno igra fudbal i zena je pokojnog sloba

Msm da si ili bukvalista ili pricao sa pacijentom iz neke institucije

ili pacijent iz neke institucije

ja mislim da su miško ražnatović i željko ražnatović jedna ista osoba. odnosno da se radi o jedinki koja je živa, koja je bila komandant dobrovoljačke garde, a sad je u košarkaškim menadžerskim vodama i stavlja dosta gela na kosu

Шта ако смо нас четворо једна иста особа. Односно да се ради о особи са поремећајем вишеструких личности

miško ražnatović arkan

...je plakao kaizenu da me se banuje i to pravdao kao "kaizen odgovara meni, a ne ja njemu"