Prijava

Plidu sto imas konflikt sa bombasem i o kakvoj slici pricas?

Има неки пик на плидуа тај дечко без косе. Послата ти је слика у пвт

Gamby 10 godina si tu i ne znaš kako se zove bombaš i kako izgleda..

Ma dok sam ja bio tu bomb je bio anonimus totalni, upoznah se sa njegovim postojanjem tek kad sam se vratio na sajt nakon 6 godina. Hvala Berlioz

Znam lika, stavise neki rodjak mi dodje, daljni doduse, koji je voleo da opsti sa babama. Najmladja je imala 55 godina. Slikao se nekoj sa zutim patkicama u kadi i slao joj. Zanimljiv je taj gerijatrija fetis svakako.

pricali su mi za nekog lika koga ja znam iz vidjenja da se hvalio da super zaradjuje na jebanju baba.kaze da mu i dede nude kintu,ali on kao nece.mada,sumnjam u to da nece sa dedama.

Ma ovaj za dz.
Loze ga babe. Kad ga familija izvalila, tresla bruka mesecima. Covek je samo hteo da se slika sa zutim patkicama, al' jebes malogradjane. Usrali mu se u zivot.

kako kazu 100 ljudi 100 fetisa.

babuskeru bi jebao jedino mozda da navucem na sebe ono latex odelo da mi prekrije svaki milimetar tela da ne moram da osetim da dodir koze o kozu

Elem, znam lika, teski pajdo, koji je digao 3500 dinara na aparatima. I sve to prica doslovno ovako.

E brate digao sam tri i nesto soma na vockicama. Znaci povracao sam sve dugove, i ostalo mi je jos oko 750 kinti. Sad kada odem u Rodu i nakupujem se hrane.

to ne rjesava mentalnu blokadu.

Znam lika koji je za opkladu pojeo pljeskavicu od kilo. Plus hleb plus salata plus litar kisele.

U subotu je to uradio. Jos uvek se ne javlja na telefon.

I ne trolujem, stvarno bilo. Jos sam u soku.

kako kilo pljesjavica. ne moze se to ispeci :D

Pa ne mora biti pečena, on se kladio da će pojesti, to je bitno

A dobro jbg, to je 4 gurmanske, jes puno mesišta, ali nije sad nešto vau nemoguće

Reci to Tilmu koji jede 300 grama pečenja sa 2 druga još

Hahah sa sve kostima