Знам лика који је...

  1. Ima jedan trubadur, izvornjak, svira violinu, pojede 100 ćevapa, 5 lepinja i salate korito jedno, poslije toga da se osladi tepsiju baklave i flašu sarajevskog kiseljaka na eks.

  2. Ljudi dokle da se baronise o kolicini pojedenog mesa i popijenog piva, nemamo 17 godina. Kila mesa (ispecenog) je na primer 5 pljeskavica od 200 grama. Ja ga jebem ko moze da pojede vise od dve a da ne povrati. Ajde nek su tri u vr glave, da nije jeo 24h pre toga nista nista. Isto tako kad neko prica “ja i drugar popili dve gajbe piva”. Sine moj u zeludac stane jedan litar tecnosti, moze da se rasiri i do 4 litre, ali su vece sanse da povratis sve iz sebe nego da ga rasiris na 4l. Znaci popijes dva velika piva zaredom i pun si dok ne ispisas to i ne svaris.

  3. pio ssm ja gajbu piva, ali to je od recimo 6 uveče do 5 ujutru ako se računa, naravno uz meze i regularno pišanje

  4. Takodje sto se piva tice, na faksu smo na duze staze konstantnog lokanja od jedno 7-8 sati tukli i preko gajbe. Jes da sutra nisi ni za kurac, ali rokalo se. Ali slazem se sa Maestrom, samo kilo mesa da stuces nece ti biti dobro, a ovaj je jos preko lupao kupus, hleb i popio flasu od litar i po kisele. Najmanje 3 kile svega je strpao u sebe.

  5. Bilo kojeg mesa mogu da pojedem u obroku kilo, pod uslovom da biram koliko ću salate i hleba uz njega. A ovo za gajbe piva mi je uvek bilo idiotski. Neki plafon mi je pet piva, još tad oteknem kao tele, ne živi se. Više sam za pošteno vino ili žestinu koja nije rakija.

    Ali za jedenje mesa sam uvek oran.

  6. naravno Miki, pivo nisam popio godinama, sad samo rakijicu poneku ili viski kad nema rakije, sve u svoje vreme jbg sve dolazi iskustvom

  7. Što se rakije tiče, nisam skot snobovski, ali pio sam neke nagrađivane i jako skupe rakije, i nijedna meni ne prija. Možda mom organizmu ne ide, pa da ga jebem.

  8. U Mld ima lik Buca ga zovu, konobar ceo život tj šanker videćete u daljem tekstu što šanker a ne konobar. Zna ga ceo grad fazon, sad radi registracije tj trenutno je u bekstvu mutio je nešto
    Dobar sam ja sa njim al nikad nismo ručavali al zato sam sedeo u Nedelju posle utakmice sa njegovim najboljim drugom i dotakli se ove teme
    Buca ima 195 tipi i neverovatnih 245 kila je imao na Đurđevdan prošle godine
    Da zlo bude veće žena mu ima 55 kila maksimalno haha
    Čovek je vitalan skroz msm koliko može biti radi, vozi kola, šeta normalno
    Drug mu ovaj što sam ja pričao sa njim slavi Đurđevdan i tad su ga iz sprdnje merili na nekoj stočnoj vagi
    Sad kad bih ja ovde ispisao sta čovek sve pojede verujem da niko ne bi verovao
    U kući dok je momak bio i imao 180 kila se ručak kuva u loncu od 30 kila a jedu iz čorbaluka
    Ćale mu ranije imao 160 dok se nešto bije razboleo keva 120, ogromna jedna žena
    Samo ću reći da čovek jede 3 kila pečenja kao iz pičke a da je pre toga jeo i predjelo i sarmu i supu itd
    Posebno mu se postavlja kad sedne za sto da ne kvari ostalim gostima i posebnu stolicu dobija gvozdenu jer sam ona moze da ga izdrzi
    Imam i sliku coveka al to se kosi sa pravilima sajta jbg mogu u pvt ko oce

  9. cuo sam iz price za nekog lika koji jede za 3 coveka i nikada da se ugoji jer ima neku zeludacnu kiselinu koja to sve sprzi odmah ili mu telo trazi toliko energije da sprzi.tako neka spika bila.nisam siguran da li je to moguce,ne razumem se.malo mi nerealno deluje pricu,ali opet, kareli jeo sijalice i metal,pa mu nista nije falilo.

  10. Dobro Boh, ovde pricamo o normalnim ljudima, ne o ekstremima. Znam ja i Luku Rujevica, konjinu od coveka, bacaca kugle i diska, koji jede kao provaljen. Ja sa svojih 190 visine i 100 kila kada obucem njegov sako ramena mi dodju do lakata. Ali upravo je on meni bio glavni parametar da ga uporedim sa ovom budalom. Ni Luka ne moze da skrlja kilo mesa, plus leba i salata, pa da ga jebes.

  11. jese takmici taj lik jos?bila neka frka sa dopingom...

  12. Dok sam bio reprezentativac i izdefinisana mašina mogao sam da jedem 2 kile pečenja i sve što ide uz to, picu 50cm sam jeo normalno za ručak i stvarno sam mogao da strpam ogromnu količinu hrane u sebe, jbg treniralo se 6-7-8 sati dnevno. Sada pojedem burek i jogurt i nije mi dobro otprilike a nikad deblji nisam bio.

  13. pa moze ovo za jedenje i pijenje, bez da su lovacke price, samo sto ne moze svako

    ja ih znam par koji su mrsavi ko prut, a ne staju 24h da jedu, spici dve pljeskavice, i za pola sata prolazimo pored pekare pojede jos dva bureka sa jogurtom i uzme neke slatke pite...i to mu normalno nije da nesto kao nateze sad

    i za pivo isto znam ljudi kojima je gajba piva nista....ja nmg vise od 3 recimo da popijem, bukvalno 4-5 bi na tolku silu trpao u sebe, tako da i kad uzmem pivo jednom u 100 godina popijem max 2, a recimo zestinu mogu lako i dosta da pijem

    nzm sto se iscudjavate da neko moze tolko pojesti popiti....to ko kad vidis lika koji npr moze da trci po 5h bez prestanka da se nikad ne umori, ja ni kad sam bio u najboljoj fizickoj snazi nisam ni voleo ni mogao mnogo da trcim

  14. ne treba da se osecate manje muzevno ako neko moze mnogo vise da pojede od vas, ne znaci da je odma jaci, bolji sa zenama, da ima vise para itd itd pa da morate odma da govorite MAA TO JE LAZ HAHAHA KO TO JOS MOZE AKO JA NE MOGU

  15. Ujak od druga sašije 20 zaječaraca za jedno popodne na slavi od 5 do 10 tipa
    Da da lepi Bog da ima više od 170 i 70 kila
    Pas bio ako ode2 puta da piša za to vreme
    Metabolizam li je šta li je

  16. Pa cudno mi jedino za to motšanje... ako ne motša onda sigurno otitšev mu noge

  17. Evo ne znam
    Ja ne znam kakvog je pivo ukusa tipa. Od 2 zajecarska of pola litra mislim da ne bih mogao da hodam dok rakije mogu popiti baš solidno

  18. tako i ja isto, netolerantan na pivo, posle treceg piva bukvalno propevam, sveze mi se jezik, dok ima garija kao sta sam pio, nista, ovo mi tek sedmo...

    a opet isto ovako i ja, ne samo za rakiju nego svu zestinu mogu solidno bas momacki da popijem bez da se userem

  19. Normalno da bih se osećao manje muževno kad ne bih mogao da pojedem 300gr roštilja, šta si ti crv jebeni. I baš mi je nekako sirotinjska spika ovo, ko koliko može da pojede jebeno, još kad krenete tačno u gram da ga merite, bukvalno mi se gadite. Ti ne pezika <3

  20. Ja brojim kalorije, ti neandertalac.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.