Знам лика који је...

  1. ne treba da se osecate manje muzevno ako neko moze mnogo vise da pojede od vas, ne znaci da je odma jaci, bolji sa zenama, da ima vise para itd itd pa da morate odma da govorite MAA TO JE LAZ HAHAHA KO TO JOS MOZE AKO JA NE MOGU

    ахахаха

  2. ти да можеш толико да поједеш не би био на вукајлији

  3. Agilni, brojao sam i ja, i tad sam smršao 20 kila, ali onda sam primetio da mi raste mindža izmedju nogu, batalio to sranje i vratio se na 120

  4. I sad od stomaka ne možeš da primetiš mindžu, šta?

  5. Pa bolje i to nego da mi je mindža udaljena od glave nekih 15cm, s obzirom da sam midžet od metar i po ;)

  6. Ovo se Pez ulogovao na Š23 hahah

  7. не капирам пијење више од два пива, наливање водурином срање укуса, немош ни да кажеш да уживаш у томе а има смешан проценат алкохола

    ако брале оћеш да се напијеш боље попиј неку чашицу жестине и немој пишати на сваких осам минута и неће те болети глава ујутру ни приближно

    волим стући пиво искључиво кад је вруће а шљакао сам нешто и уморио се, а да седнем с неким и циркам га то је ко робија за мене, да ме тераш да пијем пиво и воду из вц шоље исти курац, онда ми кењају е пичко пијеш ту криглу сат времена а ја шијем већ четврту па не пије ми се друже јебало те ово прецењено срање

    сок > пиво

  8. све ми се чини да су ови љубитељи и познаваоци пива заправо фолиранти и пију то срање на силу да би испали фаце

  9. Ja volim pivo jer pre svega volim sve sto je gazirano a volim i to sto nema secera u sebi. Meni prija ukus piva iskreno. Nekad popijem bezalkoholno pivo kad mi nije do alkohola a jeste do piva. Eto rekao sam, osudjujte.

  10. ma troluju.
    ne znam sad čemu hejt prema pivu, ono, boli me kurac volim da ga pijem naročito kad se bleji negde u prirodi uz roštilj ili pečenje i kad se ostaje po ceo dan noć fazon, šta, ću možda cirkam radžu na +30 u hladu i će da mi bude dobro i kulijana?
    Pišete gluposti

  11. sigurnije je piti pivo kada dodjes kod nekog negde.svi seru da imaju najbolju rakiju,slaninu,kurac i da keva pravi najbolje sarme.to uglavnom nije tacno.rakija je aceton pa cevcis casicu dok ne crknes.ako je drmnes brzo onda hoce jos da ti sipaju jer im je to znak da je jako dobra.ma uglavnom su te rakije smece,al sto ja pravim to ti je najbolje.kvalitet.ta neka spika uvek ide.ako je rakija,onda da se ne rizikuje sa neproverenim domajama onda viljamovka takovo.ima i ljudi koji naprave nesto sto sidu leci.ne kazem.
    ja sam u fazonu spriceranje u poslednjih nekoliko meseci i dobro mi je.

  12. Recite da sam picka ali ja rakiju ne pijem. Kao klinac sam znao piti votku i vinjak kao majmun, sad pivo moj izbor. Ne marim nesto da ga pijem ali moras nesto staviti pred sebe kad sednes negde u izlasku jbg. Da mi neko kaze moras naruciti nesto alkoholno a da nije pivo, verovatno bih narucio jeger. Jeger volim je nije spiritus jebeni, moze da se pije a ne nalivas zeludax litrama tecnosti bez potrebe.

  13. Hahaha cuj pivo precenjeno I sranje ukusa, pa lol. I itekako ima smisla popiti vise od (lol) 2 piva, kad se bleji negde napolju, kad je vruce, kad se gleda tekma ili kad ti se prosto pije vise od 2 piva ne lupajte

  14. Sto se tice pecenja, zalosno mi je sto prevelik broj ljudi iznese pred tebe

    1) ostatke pecenja

    Znaci nema potrbusine rebera paumfleka itd samo krtina neka mrtva i kosti

    2) presno

    Ne znam jel to macvani samo sto stede na drvima ili sta je u pitanju, cesto iznose zivo maltene krvavo meso pred tebe (krtina znaci kombo sa problemom broj jedan) i onda jedes silom jer ne mozes reci aj goni se sklanjaj mi ovo, ali ako sam iole blizi sa domacinom pitam ga “dal nije nestalo drva kad ste pekli”

    3) zakolju krmacu od 35 kila umesto prase od 20 kila

    Ne moram da objasnjavam

  15. zato pravi srpski domacin odnese kod sipca u pekaru da mu ovaj ispece ko svet i u minut tacno.posle se odvali domacin i sere o oslobadjanju kosova. moze i kod srba u pekaru,ali je rizik.e,nije radilo,crklo,nema ovoga,trajace 3 sata duze.

  16. Haha ko pece prase u pekari xD

  17. да, пиво има срање укус

  18. Ona vocna piva su lepa, limun nana zova

  19. cesta pojava.ne znam gde bi ljudi koji zive u stanu pekli prase drugacije.
    da dodam i pecenjare.ali tu zele da kupis od njih po njihovoj ceni prase/janje

  20. Ауторе Косовац знао сам да сте гејпедер

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.