Prijava

Sve to stoji, ali ovde se priča o količinama kad piješ dok se ne usereš, a ne o degustaciji gde omirišeš čašicu kao da je pino gri, malo zavrtiš u krug da otvori paletu ukusa, promućkaš usta i pljucneš u metalnu posudu, pa onda sa slično nastrojenima palamudiš pola sata kako se nagoveštava suptilna primesa djumbira u nežnim talasima šumske jagode.

Druže je l ti ja ličim na nekog pedera malog?
Naravo da sam mislio da se šika fest kakvo mućkanje
Dobra rakija se odlikuje takođe što kad se prekineš od dobre i čiste rakije zaspiš u 04 u 07 da se probudiš možeš da nazdraviš sa istom bez ikakvih mičnina
Napiti se od loše je kao maljem u potiljak neko da te zategne

UDARI GA PLJEKOM U NJONJU

jebem mater onima što stave previše šećera, bolje da te lopatom po potiljku nego mamurluk od toga

Druže je l ti ja ličim na nekog pedera malog?

Hahaha

Neće od sećera, tj oće ako debilčina stavi džak po kazanu
Ima gde mora, šljivi kad nije mesnata, kad je sušna godina itd
Dunji npr mora uvek
Na kazan od 120 litara 5 do 7 kg sećera je lagana priča nikakve smetnje nema na kvalitet a kg šećera je litar rakije bukvalno

...појео телећу главушу за један оброк.
https://youtu.be/SnDCWJvmc9o

Та глава је иначе паметнија од његове.

https://www.instagram.com/p/Bu0ovaSB69c/

evo ga, 2kg slatkog i imas pola sata da pojedes i ako pojedes u tom vremenu dobijas za DŽ. ali ako ostane nesto moras platiti punu cijenu, to je nesto oko 10 eura valjda.

Pa mislim da se ovo može stući za pola sata komotno. Jedino sa čime te mogu sjebati jeste konkretno preliv ili glazura. U Bg-u par puta nisam mogao pojesti kroasan sa karamel glazurom, kolika je koncentracija slatkog nekusa na jednom mestu. Ali ovo bi svakako bilo zanimljivo pokušati.

Mada ovde konkterno vidim da inu na to da te sjebu sa šlagom, te uopšte ovi proizvodima koji zatvaraju apetit. Bananice, Mač, i ta jeftina sranja. Verujem da bi se čovek lakše nosio sa 500g čiste čokolade.
P.S. i ovde nema ni približno 2kg.

koji smarac ovaj celavi kako iritantno jede, mljacka govnar

a ne deluje mi da ta glavusa ima nesto previse mesa da ne moze da se pojede

a i ovaj jede samo salatu i hleba, glavu ni ne jede

na glavi ima skroz malo mesa, jedino u obrazima ima nesto.

Dobro, teleća glavuša za obrok je respekt, nemoj da se zajebavamo

Ja jedem 300gr pečenja za obrok, meni je ovo nezamislivo.

Inače znam lika koji je probao svoju spremu.

Klinci smo bili i komentarišemo svršavanje u usta ribama i on kao "pa ništa posebno, slano".

Onda sno ga napeli i priznao sa je probao svoju spermu.

Znam ovo sto je okacio krupovrbaski, tj. to valjda jednom mesecno ili tako nesto nemam pojma, stave izazov ko pojede za dz je.

Bitnije je sta jedes nego koliko, 10 krembananica da pojedes ima 250g al toliko ti zgusne pljuvacku i sve da ti nije dobro posle dva sata, dok ne ispere sve iz usta, da bude normalna, a pljeskavica od 250g je skroz prosecan obrok netilmu.

Ima premnogo krem bananica, mancmeloa slaga, banana, jafe, i sl. sto rade na isti princip da te ujebu, palacinka je manji problem, ali moze da se pojede. Sad, 95% ce poslednjih 20% pojesti nazor, pa odlucite da l ce te da pojedete nesto od cega ce vam biti lose, samo da dobijete dzabe, ili cete da jedete normalno i platite (ne morate ni tu palacinku na kraju krajeva).

I u Baloru je preveliko ono za jednog, a da ne jede ko svinja, a manje je od toga porcija

Ja bih platio 10e da ne jedem ono

... jedno vreme bio opsednut Maestrom i jurio ga po forumu sa spikom e Maestro okači sliku kurca
Kasnije je iskopavao Maestrove postove od pre 2 godine da bi im se rugao kao

znam lika koji laje. figurativno i stvarno. rasa je mladenovački gonič sukanja.