Prijava

Bohor jedna od sujetnijih glavica na sajtu, ali mi je i kao takav gotivniji od remea i ovih ostalih anonimusa nezanimljih...na njegove postove bar nekad možeš da izustiš ha ha, na one remeove juneće gde na kraju ne kaže ništa konkretno ne možeš ni h...mada opet, koga boli kurac za moje mišljenje, kao i za mišljenje bilo koga ovde, hajmo da sve nesuglasice rešimo toplom rečju, a ne da se tučemo štapovima na ulici. Veliki pozdrav svim ljudima dobre volje 0/

Veliki pozdrav za Shomyja dragog. Slažem se za Boxora prilično duhovite postove ima, recimo na jedan od njegovih danas se nisam smejao jer me bio strah da mi ne otpadne glava od smeha.

ahhahahah gledaj profa sto se uzrujal

Ako stavljamo vukajlijaše u neku fudbalsku mitologiju... ne znam, ne gledam fudbal, ja sam basket čovek.

Tu sam svakako Alen Ajverson. Nemam titule, ne upadam u GOAT rasprave, ali sam svakako promenio ligu, i imao mnogo epic i cvlt momenata

Ti si više Jeann Paville. Osvajao si titule samo sa stranim klubovima (Tarzanija), dok si u domaćoj ligi uvek bio negde 3, 4ti.

Njah, ne ide mi humor danas...ljubi brat, Čikaro :*

Nikad ti nije ni išao, pederčiću. Tvoj lepršavi gej humor su mogli da svare samo oni kojima si se prethodno uvukao u čika bulju, pa su ti radili jedan ha-ha čisto iz pristojnosti. Smrade

shomi sta mislis o meni iskreno?

Znam da mene nisi pitao, al ja za tebe msm da si nacionalno blago

hvala ti zapata od srca :*

@Ucviljeni

Boli te kurac za got jer je baziran na zapadnjačkim kraljevstvima, mitologiji i kulturi a tebe to ježi, prvo, jer ti je nepoznato, drugo, jer si svestan da je zapadna kultura višestruko superiornija od amputacije klitorisa devojčicama, pijenja kamiljeg mleka, zamotavanja žena od glave do pete u crne tkanine, urlanja alahu ekber i sličnih horora koje nazivaš kulturom.

ni mene ne loži got.
svaka čast ko gleda, nek gleda ako voli
mene ono...

знам лика коме је транџомон пушио курац

Znam i ja. I kaže da je nabolji blajv koji je ikad dobio, valjda je to kao ona spika da ne može muškarac da zadovolji ženu kao lezbejka, bla bla...
Baš mi je u detalj pričao, da mu je titrala/o/lo frenulum bolje nego bi on sam sebi, da nije znao gde se nalazi.

овај чоек лоше пушио

A on, je l zadovoljan XD

ahahah znam coeka koji ima ljubavnicu i to aj da je ljubavnica neka likusa nego bivsa djevojka i to zivi tipa 3 kuce pored njegove i dolazi mu svaku noc sa majkom kod zene i njega da igraju ne ljuti se coece ono na telefon ima na fb igrica ahahahah nisu znali dje ce da idu proda je ajvan auto pa je dolazio kod mene ali ne moze kod mene sa tom malom jer ce ga vidjet neko pa sam im mora nac mjesto ako neko zna na konik dje su pecine e tu u jednu kucu dje se jedan objesio prije tipa 20 godina jao jao

Знам лика који има младу, згодну жену од 21 годину, сви се окрећу за њом и пола града би је јебало, а он је вара са неком бабом од 60ак година и то није чак нешто добро држећа.