Moram nekome da se pohvalim

  1. Vukajlijaši su pravi geniji. :) Bravo Bruce.

  2. Направила сам поплаву у стану и сјебала нову веш машину! Електричар фала још једаред :)

  3. Електричар фала још једаред :)

    Sad ispade da sam ja kriv lolo

  4. Хај да те исчупам! ЕЛЕК МИ ЈЕ ПОМОГ'O! ♥

  5. Konacno zahladjenje. Pisam po letu i pozdravljam zimu.

    amin.

  6. Домина кокошка није дошла да нас бодри јуче! Прекидам даље контакте са њом, једини смо били без чирлидерсица, а она је обећала :((

  7. Домина кокошка није добила слободан дан! Домина кокошка воли бит лепа. Лепота је скупа!

  8. Опрости :* ♥ Надам се да сте победили :)

  9. Нисмо. Јер нисмо имали подршку :(.

  10. КАЦАМ РАСАН, начи онда морам да се похвалим у стилу свог узора, Пантеле. Јуче сам, начи, на текми врсте пријатељска, постигао гол врсте почасни у маниру расног стрелца категорије Филипо - Пипо Инзаги! Начи у шеснаестерцу поред два одбранбена играча захватам лопту левом Адидасовом копачком, један покушава да ме изблокира, гоша се баца за лоптом, не успева да је ухвати и ја дајем гол.

    Гоша неверуе!
    Ниједан од играча на терену неверуе!
    Неки се и крсте и то типа православно!
    Цео стадион неверуе!
    А ја кома!

  11. Nadzak baba mi svaki status lajkuje. Svrs.

  12. Nadzak baba mi svaki status lajkuje. Svrs.

    Боли те тукиииииииии :) Ја имам 50 страна неких кураца из биологије фасоваћу 1, и боли ме :)

  13. Ja imam jos dva zajebana ispita do uslova za drugu godinu, nije tih 50 strana nista, a i kec nije strasna stvar, sve se to da lako popraviti. :D

  14. Ма боли ме курац за оцјену :)

  15. Otišao na dnevnicu, zaradio 15€ i 15 kila svježe prasetine. Gospoda!

  16. Ne bih da likujem, ali ću svoj rođendan koji je za dva dana proslaviti u Strazburu :)))

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.