Moram nekome da se pohvalim

  1. A vi'š kako sam ja to površno shvatio!
    Samo ako nije i ovo duplo golo (pu,pu,pu...daleko bilo).

  2. Преотео сам Каизену 101. позицију! Јеа!!

  3. Преотео сам Каизену 101. позицију! Јеа!!

    Ne bih se ja tome toliko radovao.

    On vidi. On zna. On će se osvetiti.

  4. DobiJo sam 5 iz kuvarstva...JA CU DA JEBEM!

  5. Vratijo sam se sa bana, iako me je Frenki banovao bez razloga, opraštam mu sve jer ja sam doar čoek. A sad ću i da ocenjujm defke lololo

  6. Ovako.
    Da vam se pohvalim da ce mara uskoro postati mod. :)

  7. Ајде :нека је : са срећом :* да здра'о троши дугме http://gamers.ba/avatari/33059.gif

  8. a zašto nisi postavio uslov da okači sliku sisa u temi ''fotografije vukajlijaša''? moro si samo ti da vidiš? mi ostali se gadimo sisa ili šta?

  9. a zašto nisi postavio uslov da okači sliku sisa u temi ''fotografije vukajlijaša''? moro si samo ti da vidiš? mi ostali se gadimo sisa ili šta?

    Sise su Frenkijev sektor. RED; RAD I DISCIPLINA!

  10. a zašto nisi postavio uslov da okači sliku sisa u temi ''fotografije vukajlijaša''? moro si samo ti da vidiš? mi ostali se gadimo sisa ili šta?

    Ti brate imaš para, plati za sise.
    Treba ja tebi od moje sirotinje da pokazujem, jel?! Ne dam!

  11. E pa ljudi nisu moje cice svakom na izvolte. Iako moje majce govore drugacije!

  12. Zena mi kupila Samsung lcd 37 incha sa odusevljenjem gledamo jackass

  13. Od pre nedelju dana imam prvu devojku ikada, inace zabavljamo se vec vise od 4 meseca

  14. Obrijao sam vršnjaka. Već četiri meseca je trajalo pošumljavanje ispod ekvatora. E dosta je bilo. Rešio sam da se vratim u igru. Idem da jebem.

  15. Moram da se pohvalim da mi je Katija upravo pomogla nešto oko faksa i da sam joj jako zahvalan.
    Samim tim i nju da pohvalim! Hvala! :))

  16. Izvukla sam string dan, mesec i godinu iz datuma, konvertovala u int, povećala za 1, sve to opet spakovala u string i onda konvertovala u datum. I radi! HA!

  17. StrajaKg
    Moram da se pohvalim da mi je Katija upravo pomogla nešto oko faksa i da sam joj jako zahvalan.
    Samim tim i nju da pohvalim! Hvala! :))

    nećeš jebati
    Katija, kome si našla da se šlihtaš, sunce ti jevrejsko.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.