Moram nekome da se pohvalim

  1. Popravih istoriju, svaka mi dala.

  2. E, super :) Čestitam, Milice :) Znam da ti je to stajalo nad glavom...

  3. Hvala. :D
    Imam ja još gomilu da učim al' mi je ovo bila poslednja šansa da ne ostanem na polaganje, i naučih je. Al' nisam imala volje do sad, bilo mi svejedno pa nisam ni učila. Al' sad mi je nešto zanimljiva, neće mi bit' teško da naučim i ostalo. :D

  4. Konacno stavila pirs! Obrva! :D

  5. šta ako se potučeš pa te neko opauči po slepoočnici!? ja se uvek bojao toga...

  6. HA! U nedelju cu,Boze zdravlja,ponovo istrcati na veliki travnati teren fudbalskog igralista. Dusu cu da ispustim,i amaterski je fudbal,ali se osecam kao da sam uhvatio Svetog Petra za jaja! YES! Eto... :)

  7. ТО! САМО СПОРТ

  8. истренирао сам бога оца јуче и данас, сав се тресем не могу миш да држим лепо!

  9. Petar Pan Pezo$
    šta ako se potučeš pa te neko opauči po slepoočnici!? ja se uvek bojao toga...

    Pa, ne tucem se, nisam bas toliko agresivna :D

  10. Можда нисте знали, али Партизан је освојио Куп Србије. Па ето, чисто да се похвалим.

  11. Sredila sam sve bookmarkove na chrome-u, nakupljene za godinu dana i nabacane preko 500 komada linkova, razvrstala po tematskim folderima i obrisala nepotrebno. :)

  12. ПОЛОЖИО САМ ЈЕБЕНИ УСРАНИ ПРОКЛЕТИ ИСПИТ !!!!!!!!!!!!!

  13. Salabajzeru ko da si izmislio dinamit jebote
    Povratila sam po ocu. Ciljala sam ga, vrlo sam uspesna

  14. ajde kad sve to izbacis iz sebe procitaj pvt

  15. ЧРЧ ЈЕ ДОКОНА!

  16. Nasla sam moje kuce posle pola godine, uzeli su ga neki, i ja sam ga jutros dovela kuci, i prepoznao me je, a moj cale kada mu je prisao lajao je, zove se Bongo, i to je jedna pametna kuca, inace je cane corso pasmina, jako je velik i debeo, duuuusaaaa mojaaaaaa, kako sam plakala od srece, a on je cvilio, dusaaaaaa........

  17. Mogu misliti kako si srecna, verovatno ste se oboje upiskili od srece ;)

  18. jako sam srecna, a kada mi je burazer javio da ga je video bas sam bila skeptik, i nisam ocekivala da cu njega zateci, popunio mi je prazninu u srcu. =))

  19. Danas dupli honorar!

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.