Moram nekome da se pohvalim

  1. Ozdravila sam :)))) Kako došlo, tako otišlo :))) Hvala ti bako :)))

  2. Научио сам да правим змаја, ждрала и жабу од папира. Јеееееее!

  3. Управо сам уписао Дејана Удовичића на четврту годину на мом факултету.

    За похвалу је то што се руковао са мном, јер сам му МАКСИМАЛНО изашао у сусрет.
    И то што мисли да сам спортиста, са овом конституцијом.
    А он не зна. За буксне.

  4. Да додам и ставку да је лобирао код мене, да му завршим испите за Вању Удовичића, који исто студира овде. Наравно да сам обећао да ћу завршити, иако нема теоретске шансе да се то деси.

  5. Хвала Доже :) Иначе, препотентан је доста, ал' може му се.

    Такође сам мислио да је доста виши, али, за главу је нижи од мене. Можда зато није хтео да устане из столице.

  6. Мислиш, на коју фору ћу да му средим испите?

  7. Darko, i on kada se popnu jedan drugom na ramena su tu negde tvoje visine, što je retko za vaterpoliste.
    Pisao sam već na Vuki, igrao sam basket sa njima na Adi, pre 15-ak godina možda i više. Srećom pa su čuvali jedan drugog (netolerantni su na laktozu, da se tako duhovito izrazim).

  8. (netolerantni su na laktozu, da se tako duhovito izrazim).

    Хахахахах, управо :))))

    А, и, не би ме чудило да имају комплекс због висине. Углавном су сви ватерполисти овде са факултета приближно ту негде моје висине, мало нижи.
    Ал' добро. :)

  9. Букснетина™

    Мислиш, на коју фору ћу да му средим испите?

    Da, to, a i kako si uspeo da ga ubaciš na faks? Ne kontam...

  10. u sredu veče kad smo se vraćali iz grada, vidimo grupu od njih 15ak, i skontam ja onog balvana Igora Miklju, i počnem da se derem ''Mikljaaaaaa ti si bog, Miklja legendo, car si, stvarno ti se divim''' i tako te gluposti, i počnu i dva druga da se deru i krenemo mi za njima i deremo se, i oni sve nešto ubrzavaju korak, kad odjednom drug skonta i kaže ''jebote pa evo ga i sava milošević sa njima''...i mi kao ''savooo i ti si isto dobar''...on se onako okrenuo vidno uvređen što smo digli miklju u nebesa, a njega nismo ni skontali, al pokazao nam kao rukom da uđemo sa njima u klub.
    Ej bre, Sava me zvao da idem da pijem sa njim!

  11. Па, пази, он је студент факултета за менаџмент у спорту. Капирам да ће се бити агент некоме од ватерполиста (ако већ и није, не знам не пратим ватерполо), кад престане са садашњом каријером.

    Силом прилика је данас дошао, јер су ту и Владе Дивац, Паспаљ, Икодиновић, и још доста спортиста, поводом неке манифестације, па се као сетио да би добро било да заврши испите. А пошто сам ја тренутно у студентској служби тог факултета, јбг, дош'о човек код мене. :)

    А нисам га ја убацио на факс, ту је он већ дуже.

    А испите, ту ћу се већ мало исцимати. Исцимаћу декана, шефа студентске службе и остатак компаније, јер капирам да, кад чују о коме се ради, радо ће ми изаћи у сусрет. Па, онда ме можда човек и запамти, ил' тако нешто. :)

  12. Zajebao sam se gore, TOLErantni su na laktozu!
    Biju, i ne štede!
    Za Petra Pana Pezo$a - Miklja, i Sava su kumovi.

  13. Miklja, i Sava su kumovi.

    nisam imao pojma, stvarno.
    A kakve ribe vodaju sa njima...majko mila...

  14. Savina žena, Vesna, je studirala, sa mnom, ali relativno brzo se "zasitila" nauke (prešla u domaćice).

  15. Е, а сад стварно могу још више да се похвалим након краћег разговора са господином Дивцем.

    Кол'ки човек мајку ти.... Остадох без текста.

  16. Registrovao mi se auto, očekivala sam neka debilna slova.
    BG * ŽL, ili NjF, ili Čiks, ili Ćipsilon, ili ŠĆ, međutim out of nowhere, HP!

    Oba normalna slova, ko bi rekao :)
    Mož' da bude Hewlett - Packard ili Harry Potter ili nešto levo :)
    Nema kukica, oh jea!

  17. Хладно пиво :)

  18. Vidiš! Mož' i to :)
    Nema bre, totalno mi je kul registracija :D
    Znam da je baš nebitno, ali živa nisam bila dok nisu stigle tablice, baš sam se pitala kako će mi ga da prostiš, zavući :D

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.