Moram nekome da se pohvalim

  1. A ja imam Ćiks. :) pa makar rč da mi dadoše bilo bi kul. Ovako je smoooor. :)

  2. Bila sam noćas na ringišpilu i bila srećna k'o malo dijete.

  3. данас сам после сто година изашао у плусу са апарата! Мајку им јебем лоповску ни апарате више не можеш да удараш ко човек!

  4. Zašalovao, izlio šaht i danas rašalovao. Pijem pivo, pljugam i divim se svom delu.

  5. Zvao sam SMarka DECHKA na pivo da ja CHastim, ali nije htio da dodzhe. Ne mogu da vjerujem. Ali DECHKOV glas je preko telefona je zgodan kao njegove slike u teranova DZHEMPERU.
    SMarko DECHKO, nema veze, zvachu te opet. Zbog tebe prvi put pishem latinicu, i to ziljawu. Mwa!

  6. Чуш није хтио да доџе.... Ја јесам, да си ме зва пола сата прије, оста' бих у град, а овако сам се вратио дома, јебига.... Али ај', памтим ти пиво :)
    И не ваља вам да пијете, млади сте, И Џанки је млада :Д
    Мњах, сњце мањо :*

  7. Ja sam stariji od tebe DECHKO. Ali pivo stoji odawno. Mwa!

  8. Попиће се, не брини, у Боћаре ћемо или у рагину :) ♥

  9. Previše se ljudi žali tamo na onoj temi, pa da prekinem lanac depresije.
    Pojeo sam najbolju porciju jagoda u poslednjih... pa ima 5 godina! Dan mi je 45% bolji!

  10. Ја сам заљубљен.

  11. Imam hajest rejted koment na klipu Stefana Kostića i Kaizen me je citirao.
    ODOH DA UMREM.

  12. Ktitorišem!
    Morah neđe nešto da napišem kao ktitor. lolololo
    I fala Remeu, svaka mu dala. Mwa. ♥

  13. Jao Milice, sad si jedna od nas nesrećnika ♥ mwax

  14. Jeste, sad sam kompletan nolajfer! Kako smo mi kul, mijenjamo nik! ♥ Mwax i tebi

  15. Морам да се пофалим да улазим у задњи' неколико недеља школске године и да сам невиђено опуштен и до јаја задовољан оценама. До сад је увек било неко гањање, сјебем се негде на сред године, па морам да сређујем, а ове године је баш вр'!

  16. ja sam video Bajagu kako na prelazi van pesackog kod Narodne skupstine..bio drogiran sigurno

  17. Ђевојка је почела да користи ријеч спавање у вукајлијашком облику... Вели 'Жао ми је што се нисмо спавали ноћас'

  18. Ja to koristim odvajkada. I nije ti nešto napredna :P

  19. Али фора је у томе што је она то покупила од мене и зна термине 'дефка', 'одабрана' итд...

    Е, да, још ми је рекла 'Ударих сад прст, подсјетих се за шта служи мали прст' због оне блекијеве дефке, јер сам јој је препричао... :)

  20. Ubacio sam frižider pored kreveta, fali sam WC šolja i kada u sobi i ne moram ni da izlazim. TRVE NO LIFE :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.