Moram nekome da se pohvalim

  1. Забунит сам! Убудуће ћу се више позабавити јајном ћелијом, а СМарку желим пуно успеха у расплодним подвизима!

    Хвала од срцета

  2. Srušio dva zida s drugovima i natovarili osam kubika šuta u kamijon.

  3. danas sam posebno glup

  4. Одложен нам колоквијум. Прозаична радост.

  5. Неко ме прати. То!

  6. 'Opravio sam zub! Prvi put u životu kod zubara posle 21. godine života jebeno. I usrao sam se kao grlica bio od straha, i popušio inekciju i brusio i pičnuo me po živcu onom burgijom, ali živ sam. Još samo da mi stavi plombu tamo za par nedelja, da izvadim još neku krhotinu i to je to. Ale ja!

  7. Bila sam ne prelepom, emotivnom, savršenom, istovremeno i najlepšem i najtužnijem za mene koncertu, "Hurts" u areni. Znači pevala sam i plakala jače od sat vremena, bili su fenomenalni, bacali bele ruže u bubliku, lomili one stalke od mikrofona, bacali, tako nekako nabijeno emocijama je sve bilo, ja sam prosto oduševljena i takooo...
    Mnogo mi je bilo lepo, i dobila sam poster posle, i sk ću da ga uramim i takooo...
    ♥ ♥ ♥

  8. колико је било,отприлике,људи на концерту?

  9. Надув'о сам се к'о змај!

  10. Ja sam mnogo loša u proceni ljudi. Nemam ti ja tu pojma, Čula sam negde, 4000, negde 6000, negde opet 4000. Čekaj zvaničnu informaciju. Ali nije cela arena naravno nego jedna tribina na duž i parket i ostali deo onim crnim zavesama zaklonjen zbog akustike, takoda je bilo kul skroz. Kao trapez neki.

  11. Konačno uzeo knjigu u ruke :D

  12. Ceo dan nisam dobio nijedan mejl i konačno mi stigne jedan sa posterima sa Vuke, i stvarno su dobri.

  13. upravo jedem jagode i osećam se fakin hepi n' sehi :)))

  14. upravo jedem jagode i osećam se fakin hepi n' sehi :)))

    Видиш да је мој предлог упалио, а не онај Отаку, као неки психолог, јебеш то :)

  15. Е моја другарице, не видиш ти судбинску везу, спасло те је ЦРВЕНО воће :) Право совјетско лоло

  16. hahahahaha
    pa nego kako :D

    elem, kad smo kod crvenog voća, da se pohvalim.. znam da uradim ovo..
    http://3.bp.blogspot.com/_YcsRkF6yBLI/TDIg8EFK70I/AAAAAAAALZc/dDubeIQ1Bhk/s320/cherry+stem+knot.jpg
    da vežem ovu peteljku ili šta je već jezikom :D

  17. Е то је већ таленат за похвалу.

  18. Морам да се похвалим, јутрос сам помузо краву 13 литара млијека из једне сисе.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.