Moram nekome da se pohvalim

  1. gde najvise volis da je spavas :)

  2. Zaboravio sam radio u kolima juče... I ladno sam ga našao danas na istom mestu! xD Bila je to teška noć...
    A plus, spremio sam svetski ručak. Jednog dana kad budem bogat i slavan, plaćaću kućnim pomoćnicama da im spremam ručak.

  3. Zvala me Sandra Afrika i pitala da je jebem zguza.

  4. Čula da si mod na vukajliji i odma se daje...

  5. Ma pomešala te sa Murinjom, čovek dobio četvorku iz biologije... I ja bi mu dao da sam pička.

  6. Sledela mi dva kondora na kurac, počeli da mašu krilima i nisu zakačili jedan drugog!

  7. Dobio sam 4 iz biologije.

    Blago tebi. Saćeš moći do 11 da ne budeš u krevetu. :)

  8. Počeo sam da se drogiram. Za sada je ok,ne osećam se kao narkoman...

  9. ja sam prestao pre 2 meseca da varim i sad mi nekako cudno. znam da je to lepo ali mi se ne radi.

  10. JEBO SAM NA 'JADI.... AL' ZAMALO

  11. buri za malo da ga turi

  12. Ставио сам ово http://vukajlija.com/forum/teme/19317?strana=62#post_967470 у букмаркс. Ово би требало свако да има у букмарксима.

  13. RAAAAAAAAAAAADIIIIIIIIII!!!

  14. То Луди Чаче, свако треба да има цео Јогурт Тулбар, ако мене питаш!

  15. Jebote, Vehbija, kad si tu da te samo priupitam kako to da nisi cuo za jajnu celiju?

  16. Конто сам да јесам, оно...не‘м појма?

  17. Pa na temi 1000 stvari si napisao da zene nemaju sta da doniraju, a muskarci mogu spermu. Jebem ga bas.

  18. И ође да постујем да ми је ђевојка добила, јер се и хвалим и жалим тиме

  19. Забунит сам! Убудуће ћу се више позабавити јајном ћелијом, а СМарку желим пуно успеха у расплодним подвизима!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.