Moram nekome da se pohvalim

  1. Preneo preko 5 tona visanja! Fak jea! Jos nisam dobio dnevnicu! Fak nou!

  2. Upravo sam saznao kako je devojkama nakon sto muskarac ejakulira po njima.... Previse sam stisao tubicu sa kremom za ruke,fino sam se isprskao...Samo ne znam da li da se hvalim ili da se zalim...

  3. Sta 'oces, bar te niko nije terao da gutas!

  4. Jebiga, bvdlga, pazi oči, šta da ti kažem.

  5. Sve više ludaka igra CS, pa su počele da padaju i defke.

  6. Juče sam sa zadovoljstvom u sudoperu prosula litar i po koka kole. :))) Bar je malo dezinfikovala slivnik.

  7. Juče sam sa zadovoljstvom u sudoperu prosula litar i po koka kole.

    Jel se skidaš sa koka-kole?

    Ja bio navučen k'o kurton na koka-kolu zero :)

  8. Ja se odavno skinula sa tih sokova, sad samo vodu pijem, poneki put popijem next multi u tetrapaku ili nectar narandžu u tetrapaku. Skida se moj muž sa kole, pa me je zamolio da prospem što pre dok se nije predomislio a ja sva srećna. :)

  9. BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDŽEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEET!!!

    EDIT: morao sam da obrišem par slova U da bi se videli i uzvičnici.

  10. Свака част баракуда :)

  11. Bravo, Barakudo! Pre tačno šest godina sam se ja tresao zbog prijemnog, a završio 40. na listi - poslednje mesto na budži :)

  12. Ja bio opušten na prijemnom i bio u prvoj polovini na budžetu. Završio test za 10 minuta.

  13. Честитке баракудо :))

  14. Bra'o barakudo! :)
    Ja na prijemnom bila 13-ta :)
    Ko kaže da je to baksuzan broj,nemač je pojma :)

  15. barra! kuuul!
    svaka čas' :))))
    mene je toi sjeb'o, tako da.. ne znam na čemu sam :/

  16. Браво Баракуда, Кристина и ти ћеш проћи добро ♥

  17. idem na partibrejkerse i baš me briga ako sam fejlovala na prijemnom! (šatro.. :s)

  18. Kris,ti da fejluješ?C,c,c,c svašta.
    Nema to da može :))

  19. gogo.. imala sam pitanje na testu opšte informisanosti nešto tipa u čemu je razlika između opšte i specilajne teorije relativiteta i još nešto iz fizike.. pa kombinatoriku.. pa još malo matematike.. pa sport iz '92.. :s

    eto, ljudi, da se pohvalim da sam radila najretardiraniji test ikad :D

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.