Moram nekome da se pohvalim

  1. u čemu je razlika između opšte i specilajne teorije relativiteta

    ovo bi trebalo da znam, al pojma nemam :)

    valjda ova specijalna ukljucuje i kvantne efekte, al nisam siguran.

  2. ja se i ne sećam ponuđenih odgovora, ne sećam se ni šta sam zaokružila o.0

    inače, keltu.. ovaj lik te vređa
    http://vukajlija.com/niti-jebati-niti-kuci-voditi/386335#comment_1212612

    i, keltu, je l' idete na partibrejkerse?
    ja idem, i hvalim se! :D

  3. Kris,ja sam završila prirodno-matematičku gimnaziju imala hiljadu predmeta,dve fizike,dve hemije,matematike,astronomiju(!!!)...u proseku imala 11 časova nedeljno..sad ne'am pojma dva i dva da saberem.
    Posle srednje sam POBEGLA na likovnu ,ko svaka renesansna đevojka. :)
    Naravoučenije:je**š nerviranje,sve će to jednom da ti bude smešno :)

    Uživaj na koncertu :))

  4. Кристина јел те та дефка подсећа на филозофски зајеб? :)))

  5. lolu, kol'ko ja videh stvarno nema dobrih riba.. ok, ima solidnih malo.. a frajeri su žasu.
    a mene, još uvek, jedino toi skenjava -.-

  6. i, keltu, je l' idete na partibrejkerse?
    ja idem, i hvalim se! :D

    Idem i ja, falio sam se na fejsu :)

  7. Konacno,posle jedno 2 metra dana da odigram jedan fudbal normalno.Dadoh 3 gola,sva tri kroz noge,namestio 2-3,imao par pokusaja koji su izmamili aplauze na tribinama.Podsetio sam sebe na neke slavne dane iz proslosti...Sad pijem koka kolu i uzivam.

  8. Средио сам пасош тако што сам камповао испред МУП-а од 22х до 7х и не морам да више бринем о њему наредних 10 година, средио џепарац и нашао најбољу понуду за море, Крф, лаптоп и комп средио од вируса и бескорисних програма, стан сам уредио тако да личи на оне из каталога и то све за 4 дана.

  9. Mislim da postajem sve bolja i bolja na ovom sajtu iako je na početku bilo onih koji su mi priredili najgori mogući doček, ali i onih sa dobronamernim savetima bez kojih se nikada ne bi prilagodila ovde. Hvala i jednima i drugima, bez vas ne bih uspela.

  10. ja blizu završetka faksa... svakim danom sve bliže i bliže...

  11. Zadnjih dana ko lud...ne masam nista na basketu...

  12. ja se i ne sećam ponuđenih odgovora, ne sećam se ni šta sam zaokružila o.0

    inače, keltu.. ovaj lik te vređa
    http://vukajlija.com/niti-jebati-niti-kuci-voditi/386335#comment_1212612

    i, keltu, je l' idete na partibrejkerse?
    ja idem, i hvalim se! :D

    Partibrejkersi? Gde, kad?
    EDIT: I kad ces da znas rezultate sa prijemnog?

  13. rnr, sad drugog :)
    a rezultati.. do večeras.. :s

  14. dokurcevito, gde da najdem ja kintu za to do prek'sutra.

  15. budžeeeet! fak jea :D
    preliminarno. nadam se da se nešto neće promeniti.
    ali.. budžeeet! :D

  16. Рекох ја. :) Браво.

  17. hvaaala :D
    sada idem na partibrejkerse da pijem! jeei :D

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.