Moram nekome da se pohvalim

  1. Бањалучки?

    +1

  2. Imam lajkera, pička mu materina. Ovom prilikom ga prijavljujem. Šejm on ju, jang men.

    Al ipak sam počastvovan:)

  3. Warner, nije banjalučki... sad ću da ti kažem, ček samo da nadjem kesu...Boki gril neki, jebem li ga, naručio na Donesi.com.

  4. JOJ, Predraginho, jel to negdje na Detelinari? Jesi već kupio navijački šal Kanarinaca?

  5. Dub

    JOJ, Predraginho, jel to negdje na Detelinari? Jesi već kupio navijački šal Kanarinaca?

    U Kralja Petra je, kontam negde blizu stanice.
    Mnogo mi je što moram i grafite da im čitam gde god se okrenem.

  6. Eeee, kad je Vukelja igrao za njih...

  7. Jbg, sad je pauza u prvenstvu, postaću fan na jesen...

  8. Bili su zajebati plavožuti, ali poslednjih nekoliko godina firmaši krenuli ofanzivno.

  9. Leptijebem, al' sam jeo.

    Ovako divni životni momenti nateraju čoveka da se zamisli da li je jagnjetina zaista slađa od pičke. Filozofsko pitanje.

  10. Прочитала сам целу ону тему о муљавинама. Браво ја.

    И да додам: које сисе, јеботе....

  11. Е и да се похвалим и за ово: у последње време много минусе дајем. Је л' то генерално до одсуства квалитета, или сам ја у периоду пред чорбу?

  12. Зар то није изјадање?

  13. Ове две теме ти дођу на исто. Бар ја тако гледам на ствари.

  14. Хваљење као последица јада. Истина.

  15. Е и да се похвалим и за ово: у последње време много минусе дајем. Је л' то генерално до одсуства квалитета, или сам ја у периоду пред чорбу?

    21705 +
    5169 -

    Пих...

    Зипа мој скор:

    9576 +
    6385 -

  16. Е јеси хејтер. :)
    Баш су ми јуче гледали у длан, био однос: 21537/4640... У међувремену сам прелистала и постере.

  17. Uhvatio sam bubu koju jurim 2 dana po sobi,i pustio je napolje.Ucinio sam dobro delo.Morao sam da joj odam zbog steka....

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.