Moram nekome da se pohvalim

  1. Nisam otišla danas na posao. Joj, biće frke. :)

  2. Ko ti šta može, ti si mod na Vukajliji. Ima da ih banuješ sve, ako krenu da ti kenjaju. ;)

  3. I ja nešto kontam da mi je to značajna, nezamjenjiva i nenadjebiva stavka u CV-u.

  4. Ispalo je da sam dobro odlučio što sam kupio ove gume, jer mi sad brat javlja da su one što su danas stigle čoeku - ko kurac.

  5. A što se ne bi mogla izvući i reći da ti je slava danas? U stvari, ne valja, onda moraš da nosiš kolače na posao.

  6. Luli, reci da si se zaljubila i da te duša boli da dolaziš na posao a možeš da se valjuškaš sa njim ceo dan :)))

  7. Nošenje kolača posle slave na posao je za slabiće.

  8. Ma Dube, prespavala sam opasno, onda sam pošla, pa nisam mogla nikako da se odlučim koje cipelice da obujem, pa sam odustala. Onda sam ipak izašla, samo da dignem platu, što je sigurno, sigurno je. :)
    Kakvi kolači bakrači, tu će ipak neko da dobije ban. Dešava se i modovima, kao što znamo :)

  9. Ne znam, ja sam još neradnik, student, ljiga društva. Ja mogu da prespavam predavanje :D Luli, uz tebe smo!!

  10. U, kakvi prijedlozi, valjda će nešto da ispadne kad sve to kombinujem :)

  11. А што једноставно не кажеш да ти се није долазило али кажеш у шаљивом тону тако да испадне да се зезаш и брзо окренеш причу на другу тему....

  12. Ili bolje da samo odeš tamo, klekneš i kreneš da ih kumiš bogom da te ne otpuste? "Nemojte boga vam, mooolim vas dece vam" itd

  13. Ma ne, stvar je u tome što su mi i "nadređeni" na odmoru, nemam koga da zovem i izvnjavam se, jedino čistačicama možda.
    Samo je malo bezveze, buduće da sam juče došla s godišnjeg. :))

  14. Ma ne, stvar je u tome što su mi i "nadređeni" na odmoru, nemam koga da zovem i izvnjavam se, jedino čistačicama možda.

    Па ко их шиша онда, неће ни сконтати да ниси била...

    Samo je malo bezveze, buduće da sam juče došla s godišnjeg. :))

    Прави се да си заборавила да навијеш сат после одмора јер ниси тела да те буди док се одмараш :д

  15. ne daj bože da si se zamerila tetkici... ako jesi budi sigurna de je utefterisala negde...

  16. Коначно имам више пратиоца на саундклауду него на Кајлији! Иако нико нема појма шта је то, мени врх!

  17. ne daj bože da si se zamerila tetkici... ako jesi budi sigurna de je utefterisala negde...

    To i jeste najveći problem!! :D

  18. Što bi rekli slovenci: Neko bom najebal! :D

  19. Буксна честитамо! :)

  20. Фејзбукманијак

    Буксна честитамо!

    ♥ ♥ ♥ 796 маћори :))

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.