Moram nekome da se pohvalim

  1. Polozio sam 3. godinu, za razliku od prosle godine ^^

  2. za razliku od toga što si položio prošle drugu?

  3. Или је понављао? Јбт, да ли си ти природни талент или си ишао у школу?

  4. stažirao kod Care...

  5. Pao trecu. Sad polozio. Ali to je nebitno, skola me ne zanima. Znam sta cu sa zivotom. A talenat jesam, bio sam cak i u Petnici. lolol. To je surova istina, ali nisam jedini primer osobe koja je pala godinu, a bila u Petnici.

  6. To je surova istina, ali nisam jedini primer osobe koja je pala godinu, a bila u Petnici.

    Мој другар с астрофизике већ трећу годину плаћа самофинансирање, а иначе је Петничар.

    Реално, извикана је та Петница. Приметио сам да се људи тамо деле на праве таленте и на мамине и татине синове који нису нимало талентовани за науку, али ето, тата им плаћа курсеве, часове, приватне школе, путовања...

  7. To je surova istina, ali nisam jedini primer osobe koja je pala godinu, a bila u Petnici.

    Znači jebalo se opako u Petnici, ako, ako :)

  8. A talenat jesam

    lolololo to je bilo upućeno meni decxko...

    ja imam drugara koji je bio u petnici pa je propustio semestar ili seminar neam pojma i sad neće da ga prime nazad jer je popunjeno mesto...

  9. stažirao kod Care...

    Силаре, заиста си је заслужио.

    http://www.pekarasunce.com/images/Peciva/Kifla.jpg

  10. Sad moram opet da se pofalim, ubo sam juce tiket 12 soma, uplativsi 46 dinara lololol :D

  11. Lepo, lepo, aj sad u temu "moram da vam se požalim" i kukaj što si uplatio samo 46.
    :)

  12. Meni lepo i ovako.

  13. Napravio sam prvi poster posle pola godine. Nisam siguran da li je za pohvalu ili za jadanje, al' mrzelo me da tražim onu drugu temu.

  14. jebote lexa šta si ti igrao, sve neke prelaze 2-1 i 1-2 :D

  15. Dobio danas od ortakinje flašu Johnny Walker-a jer sam je otpratio na stanicu. Malo bila načeta, s ortakom sjeb'o ostatak.
    Ah, c'est la vie...
    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/314753_273464532680444_100000506973790_1176314_4771479_n.jpg

  16. Samo za šetanje si dobio flašu ? Ne verujem...

  17. Nekadašnja najbolja ortakinja. A još mi bilo usput, ja iš'o na pripremnu nastavu, i naletim na nju kako izlazi iz gajbe, i ona me mrtva 'ladna pita je l' 'oću viski.

  18. То ти је срећа... аух.

  19. Srećan sam k'o promiskuitetna petnaestogodišnja devojčica posle ukrštaljke.
    Pustio sam ga malo u zamrzivač na ispašu da se oznoji malo za sutra, ipak mi je prekosutra popravni, moram da s'osokolim malo... Imam i Hennessy pljoskicu i miran sam. :)

  20. Bolje nemoj. Ostavi za utorak da proslavimo :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.