Moram nekome da se pohvalim

  1. Uh, samo da preživim ja ovo... Valjda neću obnavljati, naučio ja... Jebem li ga, čuvam ondak, sad ću da načnem neku orahovaču što držim u pljosci...

  2. Pametnica moja...ne brini ništa :)

  3. И ако паднеш имаш чиме да се утешиш.

  4. Nato, ako ne brinem previše ću se opustiti, pa ću se (potencijalno) razočarati. :)

    Trišo, to jeste. :)

  5. ajde sjebi te popravne ko što i treba pa da blejimo kad počne sledeći razred :D

  6. Jeb'o te, koj' si kurac opet zaradio Banovinu?

    Videćemo...

  7. Nato, ako ne brinem previše ću se opustiti, pa ću se (potencijalno) razočarati. :)

    Varaš se, briga samo pojačava problem, opusti se, znam te :)

  8. Probaću, ali moram silom da se opustim, majku mu... Za pola sata moram da spavam, imam pripremnu sutra, 'oću da se upucam iz protesta...
    :sipa drugu čašicu orahovače:

  9. Popij celu flašu i opušteno.

  10. Neću celu flajku, možda mi dolazi drugarica sutra, moram nečim da je poslužim, nemam ni frutelu...

  11. Dobro ostavi joj jednu čašicu.

  12. Ували профи :) Сигурно пролазиш...

  13. Nije profa, profanka je... Kurac, prva joj 'dina u školi, nije potkupljiva, a matora je i ružna tako da ne mož' ni da se ogrebe za snošaj...

    električar
    Dobro ostavi joj jednu čašicu.

    Jebemu Eleče, pa doktorska je..

  14. srećno matori... PVT pogledaj...

  15. Radio sam na selu čitav dan. I radio bih još da nije pao mrak. Malo je seljaku 24 sata.

  16. Konacno i meni da padnu neke djengi u ruku bez da radim... :) Iz NIKUDA dobih poziv od strica sa sela, da je posekao jedan deo moje sume i prodao, te da dodjem i pokupim par stotina ajvara.... hip hip hurrey!

  17. Evo mene opet, blago meni opet Ja.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.