Prijava

hahahahahahahaha taj rad

melkore, si ikad razmatrao karijeru kao striptizeta?

mislim, voliš da pokazuješ svoje telo ispod odeće muškarcima, pa zato pitam.

Stiže danas litar šljivovice, izravno izbosne. Da potrujem ovaj estonski živalj njome.

danas seo ispred jedne prodavnice da popijem kafu i stavio kafu dole na pod.jao nestale mi cigare, udjem u prodavnicu kupim cigare i kad sam hteo da srknem kafu vidim pet, sest mrava pluta po kafi,ja ono nakrenem i popijem.,sta ima veze

Mogu li uglazbiti ovu prispodobu?

e da, tako sam i ja došao do automata neke prčvarnice, turio novac unutra, naručio kapučino (eto kafu ću kao neki debil), otvorim da uzmem taj isti kapučino, vidim čitavo jebeno leglo nekakvih mušica unutra leti. i šta ću, uzmem i popijem, 30 dinara to košta, greota bacit.

Još par ovakvih priča da uglazbim, imat ću novi album, sedmi u nizu, sedmi platinasti akobogda. Dokaz da se i u Srbiji može uspeti s dobrim starim rokenrolom. Samo ja, moja verna gitara i vetar koji mrsi moju dugu kosu dok vozim harlija dalmatinskom obalom. Born to be wild, dabome. Volite se, deco, rat je zlo.

ako mislis na ovo sto sam ja napisao , mozes slobodno.
mensni i jel ti sta falilo.nije nista.

Hvala, labokove, spomenuću te na omotu albuma. A imaćeš i procenat, dabome. Sve po jusu.

hvala.drzim ti fige.ako postanes rok star slobodno mozes da mi se bratis za pomoc.voleo bi da radim za tebe

Kako se lako dogovoriti kada je umetnost u pitanju. Radujem se našoj zajedničkoj saradnji.

kamenofil novi goran bare

mensni i jel ti sta falilo.nije nista.

pa naravno da nije. nekim ljudima se gadi kada nađu dlaku, pa neće da popiju, a ja sam, i to sa apetitom, popio taj kapučino.

takvi ljudi ne uspevaju u životu, moraju se nekada ruke i uprljat da bi postao neko i nešta.

smuvao sam ribu sa najboljom buljom na plaži ,
sve prošlo u najboljem pedu